Skocz do zawartości

Tygrysek Dwójeczka - Dragon 1:35


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto kolejny skończony modelik. Firma dragon, lufka alu, kilka blaszek. żadnej rewelacji Fotek lepszych nie zrobię, więc nie narzekać tylko konstruktywnie oceniać

Malowany aero, farby olej MM. lekkie kurzenie pigmentami.

ps. Wiem że kropki zrobiłem ciut za duże :(

 

45509bd5e1d1d569med.jpg

c46974db78d6a6a4med.jpg

f03d650b1c58de17med.jpg

5fef4cc2dba45380med.jpg

cb39a45064a5b2bamed.jpg

b56441590c6b8d35med.jpg

47874bd4c450803cmed.jpg

1cf0dc6dee60f585med.jpg

a36888f52204ec1amed.jpg

23a35bf75723f2camed.jpg

1ebdc2b49ae7d1eemed.jpg

dafd15dd14af7e0cmed.jpg

dafd15dd14af7e0cmed.jpg

36ed391ec63540c6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. co do tej rdzy po błotnikach, to tak jakoś wyszło samo ..

Widziałem to u innych i spodobało mi się. Technicznie uważam że jak jest błotnik, to między pancerzem a błotnikiem jest dość miejsca by zbierała się tam woda brud itp.. i tworzy się rdza, gdy błotnik odpada to ukazuje nam się własnie taki "syf" To taka moja teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo przyzwoity i ciekawie ubrudzony model. Do czego bym się przyczepił to:

- kropki, które jak sam zauważyłeś wyszły "trochę" za duże

- rdza, która średnio mi się widzi, ale to twój model, a mnie nie wszystko musi podobać

- z tego co widzę, to jedna z gąsek lekko lewituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Doktorze!

 

No więc lewituje lewa gąsienica. Chyba zęby nie weszły pomiędzy koła, tylko siedzą na nich. Jeśli chodzi o brudzenie, to wygląda świetnie!! A z tymi kropkami jest faktycznie babol... Szkoda, bo byłby to naprawdę świetny model, a tak tylko 4.0 mogę dać. ;) Ale to co jest wielkim plusem, że robisz duże postępy. Tak trzymać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, kolejna porcja fotek, wiem wiem, mało widac i tak dalej. Ale innych nie dam bo nie mam jak :(

Dodałem podstawkę pod model, słup z miniartu, trawa z pędzla, podłoże gips, wikol, pigmenty. Amunicja ma się nijak do modelu, ale dałem po to by

było widać czym pojazd strielał Jak zauważyliście zawsze staram się do swoich modeli dodać pociski. Te są od tego właśnie modelu. Były w komplecie.

f5ab7b774e2f53cfmed.jpg

836bda8c7c808938med.jpg

2ce2bffb4996b86dmed.jpg

9f553c7b57ed4f90med.jpg

0f12c4ab5264ca58med.jpg

31d74c0d597b5d90med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.