Skocz do zawartości

Warrior MCV 1/35 Academy


Jasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po Shmirze przyszedł czas na odmłodzenie kolejnego starocia z półki. Warrior MCV to produkt firmy Academy. Z tego co pamiętam, sklejało się go bardzo przyjemnie i bezproblemowo. Przed remontem wyglądał tak:

 

da05d46c2d46cff1m.jpg

 

A tak wygląda po washu i przecierce suchą pastelą:

3d35c805163966bb.jpg

 

fcbe825fc692569bm.jpg ccfe29fdda5ec865m.jpg 81d4c9dfc3a05291m.jpg 4d137729817c3458m.jpg 529bdcc80c13cd7dm.jpg 354713319164741cm.jpg 5000875fceb3f82cm.jpg 4698b309801785a2m.jpg

 

Zdjęcia są średniej jakości ponieważ światło dzienne jakieś marne dzisiaj. Jak będzie słoneczna pogoda, to zrobię więcej zbliżeń na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny!

 

Wygląda o wiele lepiej niż przed zabiegami, choć nadal brakuje mi kurzu podobnie jak w przypadku Twojego poprzednio prezentowanego modelu. Pomyśl o tym

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W tym wcieleniu model prezentuje się znacznie ciekawiej niż wcześniej. Podkreślone detale i lekkie brudzenie dodały mu realizmu. Na podstawce brakuje śladów po gąsienicach. Pokusił bym się o przetarcie metalizerem zębów na kołach napędowych i zakurzenie chlapaczy od wewnętrznej strony. Gratuluję kolejnego udanego modelu.

Pozdrawiam Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Pamiętajcie, że dopiero uczę się technik brudzenia i dlatego nie biorę się za nowe modele, tylko remontuję stare. Chociaż paluszki mnie świerzbią, ponieważ kupiłem T-90 ze ZWEZDY. Co do kurzu, to rzeczywiście mogłoby być go więcej, ale nie chciałem przedobrzyć, dlatego nakładałem suchą pastelę głównie na koła. Na zdjęciach może tak bardzo tego nie widać. Podstawka służy mi głównie do prezentacji modelu na forum i będzie raczej uniwersalna z tego względu, że nie mam za dużo miejsca na półkach i modele stoją tam bez podstawek. Dlatego nie bawiłem się w ślady po gąsienicach. Prezentując kolejne modele, przemaluje podłoże i trochę zmienię roślinność i w ten sposób za każdym razem uzyskam trochę inne tło. Chyba, że trafi mi się większy model, to wtedy zrobię jeszcze jedna podstawkę o odpowiednich gabarytach. O dioramach na razie nie myślę, bo za mało umiem, chociaż lubię sklejać figurki i pewnie kiedyś spróbuję zrobić jakąś scenkę. Mam jeszcze do przeróbki M-60, też z ACADEMY. Może tym razem uzyskam lepszy efekt. Chyba, że nie wytrzymam i wezmę się za T-90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie kuś Dzisiaj znów przeglądałem wypraski i muszę powiedzieć, że recenzje nie kłamią. T-90 ZWEZDY to na prawdę kawał porządnie opracowanego modelu. Jedynie schemat malowania mógłby być dokładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.