Jump to content

simpl

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Bardzo mi się podoba choć jestem zagorzałym fanem sowieckich pojazdów, może dla tego, że jest dość mocno wyeksploatowany. Pozdrawiam i gratuluje.
 2. wspaniałe te świecidełka z niecierpliwością czekam na kolejne aktualizacje tematu.
 3. Witaj. Model prezentuje się rewelacyjnie, a subtelne obicia sprawiają, że wygląda jak prawdziwy.
 4. Fenomenalna!!! Aż chce się zobaczyć więcej zdjęć. Gratuluje.
 5. KrzychuP drugie zdjęcie moim zdaniem to fotomontaż z użyciem modelu.
 6. Genialna diorama. Uwielbiam takie klimaty zwłaszcza w tak doskonałym wykonaniu. Żołnierze faktycznie mogli by być bardziej brudni i potargani. Na lufie pantery dodał bym odymienia przy wylocie. Te małe niedoskonałości i tak nie zakłócają pozytywnego odbioru. Pozdrawiam i gratuluję bardzo udanego projektu. Szymek
 7. Pan_Cerny dzięki za cenne rady i uwagi. Co do siatki to faktycznie jest błąd, którego nie zauważyłem pomimo tego iż przejrzałem sporo zdjęć. Jedynie co skorygowałem to kierunek jej otwierania. zgodnie z instrukcją powinna się otwierać tak jak bagażnik w samochodzie a w rzeczywistości było na odwrót. Co do jarzma lufy to postaram się to poprawić. Nie powinno to być trudne. Zastanawia mnie też jak powinien wyglądać peryskop na wierzy. Na zdjęciach trudno się dopatrzeć. Nie powinno być w nim chociaż otworu?
 8. Przypuszczam, że owa deska to sklejka wodoodporna która zazwyczaj jest w kolorze ciemno brązowym.
 9. Możesz zrobić stertę "czegoś" przykrytego plandeką w celu zabezpieczenia przed piaskiem i w ten tani sposób zapełnisz miejsce na podstawce.
 10. Witam po miesięcznej przerwie. Niestety ogrom obowiązków zawodowych uniemożliwił mi jakąkolwiek pracę przy modelu. Pierwszy wolny weekend od dłuższego czasu praktycznie całkowicie poświeciłem modelowi. Oto efekty: Niestety nie obyło się bez problemów. Omyłkowo przykleiłem błotniki na samej górze pancerza które następnie musiałem zerwać i wkleić we właściwy sposób co widać na zdjęciach po śladach szpachli. Sporo przede mną szlifowania a resztę niedoróbek pokaże podkład. Sam model oceniam na 3. Pasowność poszczególnych elementów jaki i ilość nadlewek czy śladów po wypychaczac
 11. Uwielbiam takie klimaty. Bardzo mi się podoba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.