Skocz do zawartości

[I&A]M1A1 HA+Eduard-Dragon3531-1:35


drinkman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Fotki zrobione,jakość fatalna,model za zółty wyszedł,ale to jest maksimum co uzyskałem przy tym świetle które posiadam.W przypływie lepszej pogody fotki wykonane zostaną jeszcze przy świetle dziennym.

Malowanie wykonane w większości Vallejo Model Color,pigmenty Vallejo(pierwszy raz w karierze),kurzenie AK "Africa Dust",także pierwszy raz i nieco przesadziłem.Pewne rzeczy są do poćwiczenia,ale wszystko z biegiem czasu.

Model nie był wzorowany na żadnym pojeździe,w razie pytań.

Czas na fotki.

img4707kopiowanie.jpg

img4697kopiowanie.jpg

img4692kopiowanie.jpg

img4700kopiowanie.jpg

img4707kopiowanie.th.jpg

img4706kopiowanie.th.jpg

img4703kopiowanie.th.jpg

img4702kopiowanie.th.jpg

img4701kopiowanie.th.jpg

img4700kopiowanie.th.jpg

img4699kopiowanie.th.jpg

img4689kopiowanie.th.jpg

img4690kopiowanie.th.jpg

img4691kopiowanie.th.jpg

img4692kopiowanie.th.jpg

img4693kopiowanie.th.jpg

img4695kopiowanie.th.jpg

img4697kopiowanie.th.jpg

img4688kopiowanie.th.jpg

img4683kopiowanie.th.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kurzenie przesadzone? Wydaje mi się, że samego modelu nie, ale z kolei tobołki zlewają się z całością, w rzeczywistości bardziej się odcinają od piaskowej barwy pojazdów. Widzę, że nie poszedłeś za modą i nie dawałeś żadnych kolorystycznych akcentów typu barwne coolery czy kartony. Nie wiem, czy to był zamierzony zabieg, ale czołg wyszedł Ci niemal monochromatyczny. Ale podoba mi się Ostatnio z Twoich modeli pamiętam Humvee Gun Trucka, widzę spory postęp przy tym Abramsie. Udany model. Amerykański, współczesny, innymi słowami: nie niemiecki, nie drugowojenny - to lubię

 

P.S. Ciekawe, czy ktokolwiek jeszcze pamięta o projekcie grupowym [i&A]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubisz, ale ta monochromatycznośc ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ostatnio na BBC oglądałem dokument z Iraku i tam brytyjskie Challengery w kolorach europejskich po całym dniu jeżdżeniu po pustyni wyglądały jak ten abrams

 

Model pierwsza klasa. Mój Abrams czeka w kolejce. Ale będę się wzorował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoti - masz rację. Nie pisałem, że monochromatyczność to błąd. Jednak wydaje mi się, że same tobołki powinny bardziej się odcinać od samego czołgu. No i powinny mieć chyba bardziej zróżnicowaną kolorystykę. Np. na pierwszym zdjęciu gumowy bandaż koła zapasowego, zapasowe ogniwa, skrzynka amunicyjna, dufel bag i sleeping bag - wszystko to w rzeczywistości ma inne kolory, a na modelu niemal identyczny. Ale czepiać się nie chcę - poza drobnymi niuansami model bardzo mi się podoba, o czym też wyżej napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem-przesada z AK oraz co głównie wina światła.Gąski,bandaż,śpiwór są czarne a na zdjęciach wygląda wszystko tak samo jak reszta zabawek.Przyjmijmy,że była intensywna burza piaskowa:)Zły jestem na to,że zakurzone zostało za bardzo to na czym mi zależało czyli właśnie zróżnicowana kolorystyka.Na moją obronę mogę tylko podać,że pierwszy raz używałem tego filtra i nie sądziłem,że podziała tak dobrze.

Nie mniej jednak uważam,że każdy następny model przynosi coś nowego,a LAV ma być zimowy,heh:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.