Skocz do zawartości

M998 I.E.D. Gun Truck 1:35 Academy


maxolek914

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra...

Niestety uwag będzie dość dużo i raczej tych negatywnych

1. coś spaprałeś z łączeniem ramy podwozia z nadwoziem. Przednie zawieszenie wygląda jak w stuningowanym Honkerze, lub MRAP ATV. Za wysoko!!!

2. malowanie- czy tu jest jakiś kamuflaż??????

3. brudzenie- trudno odróżnić co jest "kamuflażem", a co kurzem (?), brudem (?), washa rozumiem nie ma?

4. wysoki chwyt powietrza- to błąd producenta, ale spokojnie można go zastąpić innym elementem zrobionym własnoręcznie- niższym i cieńszym.

5. wydech- dlaczego odstaje tak mocno od nadwozia? Powinien iść blisko płyt dodatkowego opancerzenia.

6. dach nad kabiną- przykleiłeś go niedokładnie. W oryginale brezent przykrywa ramę okna.

7. lusterka nie pomalowane

8. zapinki maski wklejone w złe miejsce jest tam zagłębienie, gdzie one pasują

9. co się wydarzyło w okolicach chwytu powietrza na masce???? Wygląda, jak okopcone

 

Całość prezentuje się nijak . Bezkształtna masa w kolorze niewiadomo czego...

jeśli chcesz się czegoś ciekawego dowiedzieć o humvee i zbudować kolejny model bardzo udany, to zapraszam

tutaj

http://humvee-models.com/index.php?sid=46f3355e9b9fa3ce5e1d288581785579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że makinen jako znawca tematu obnażył największe braki tego modelu. Mnie jeszcze rażą te karabiny na pace. Nie wyobrażam sobie, żeby żołnierze amerykańscy w Afganistanie czy Iraku zostawiali tak swoją broń. I jeszcze ta snajperka z drewnianą kolbą. Sorry za określenie, ale wygląda jak odpustowa wiatrówka. Życzę lepszych nastepnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,dorzucę się i ja, widać Kolego ze nie jeździsz autem to że lusterka są nie pomalowane napisał już makinen ale taki drobny szczegół nie są w ogóle skierowane w kierunku kierowcy gwarantuję Ci że siedząc za kierownicą tego humvee nic byś nie widział do tyłu, widziałem że leżący na pace karabinek M4 ma pomalowaną na czarno kolbę w rzeczywistości jest ona metalowa(składana)a czarna jest tylko nakładka na lufie, kolbę z tworzywa ma tylko M16, z oznaczeń (tzw. bumper code)wynika że jest to pojazd z 3 dywizji pancernej US.Army natomiast rura wydechowa,i chwyt powietrza do silnika wskazują raczej na wersję dla US. Marines.Budując modele poświęć trochę czasu na obejrzenie zdjęć,i zaglądaj na podany przez makinena adres, a i na Prime Portal nie zawadzi(korzystam z niego cały czas)będzie lepiej .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams M1A1, cała kolba od M4 jest kompozytowa, jej prowadnica jest jedynie metalowa, tak samo jak i chwyt przedni, reszta jest metalowa, stąd kolor metaliczny. Za resztę uwag dziękuję, przydadzą się przy następnych projektach.

 

Ach, i przypomniało mi się, M700 Remington z drewnianą kolbą: http://militaryfactory.com/smallarms/imgs/remington-model700.jpg

 

Co prawda w użyciu są już takie z okładziną kompozytową, ponieważ drewno łatwo się psuło, ale nie znaczy że takiego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.