Skocz do zawartości

Sd.Kfz. 186 Jagdtiger (H) Fujimi 1:76


erolo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Model sklejony lata lata temu dość nieporadnie no i gąski szkoda gadać ;) ...Dodałem sporo własnoręcznie wykonanych części jak choćby ckm z podstawką , narzędzia czy tez belki do wyznaczania celu - nie znam poprawnej nazwy no takie biało-czerwone kołeczki ...A wczoraj w nocy totalnie zmienione malowanie...Ciekawie , mrocznie wyszedł (moja opinia) po zmianach - no to na forum daję . Warty umieszczenia na forum mimo wad montażowych według Was?

 

 

 

P1140271.JPG

 

 

 

 

P1140277.JPG

 

 

 

 

P1140272.JPG

 

 

 

 

P1140278.JPG

 

 

 

 

P1140282.JPG

 

 

 

 

P1140283.JPG

 

 

 

 

P1140267.JPG

 

 

 

P1140281.JPG

 

 

 

P1140269.JPG

 

 

 

P1140280.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy model jest wart prezentacji. Oczywiście jak zostanie odebrany to już inna sprawa. Z zasady rzadko wypowiadam się przy modelach w skali większej niż 1/35 (w takiej robie swoje modele) choć jak pisałeś nie jest ona wielkim wyzwaniem. A nie wypowiadam się dlatego, że sam miałbym trudności zrobić ładnie wyglądający model. Niektórzy na forum prezentują naprawdę niezłe cacka w tej skali np. Adam Juszczak i jeszcze kilku innych kolegów.

Ostatnio na forum wrzuciłeś kilka modeli i osobiście ze wszystkich ten podoba mi się najbardziej. Czyżbyś przemyślał uwagi kolegów? Nikt nie chce wyśmiewać twoich modeli a skoro dajesz je do oceny to trzeba liczyć się z różnymi opiniami. Skoro nie dajesz warsztatów to uwagi pojawiają się tutaj.

Mam nadzieję że kolejne modele będą coraz lepsze.

 

P. S. Te biało-czerwone kołeczki to tyczki artyleryjskie. Nie jestem jednak pewien czy wszystkie powinny być biało-czerwone bo cześć z nich mogło być wyciorem do lufy. Jednak nie jestem specem od tego modelu wiec poczekaj na opinie znawców tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki artyleryjskie .......tylko po cholerę ?

Choć teoretycznie to działo mogło strzelać ze stanowisk zakrytych prowadząc ogień pośredni.

Zdaje się jest tylko jedno zdjęcie JTigera z kolorowymi patyczkami reszta ma je w kolorze bazy .

Co do modelu ...rzeczywiście ......mroczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
i ten km z tyłu na płycie silnikowej. Czemu niby miał on służyć. Do obrony plot. były montowane na wieżyczce dowódcy.

W JagdTigerach nie były montowane przy kopułce dowódcy. Służył do obrony Plot i nie tylko. Co do montowania go z tyłu, to na pewno były fabrycznie tam montowane w wersjach B, co do reszty to nie wiem, w monografii nie ujęto, a na zdjęciach już nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.