Skocz do zawartości

Sd.Kfz.9 Famo - Revell 1:72


erolo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po małej przerwie Waszmościowie .

 

Kolejny germaniec w tym roku skończony. Model 156 części 17 godzin dłubaninki - z pudła(malunki - pędzle). Przydział 11 Pz Div - Ruski front "Wjasma" X 1941. Zdjęcia modelu gotowego. w sztucznym świetle , Sorry za tło , ale coś tam widać .

 

Z roboty:

 

P1310199.JPG

 

P1310322.JPG

 

P1310317.JPG

 

P1310320.JPG

 

przed "złożeniem do kupy"

 

P1310325.JPG

 

Model po malowaniu ,kalkach i obiciach przed weatheringiem "góry" - za dnia

 

 

P1310507.JPG

 

 

P1310503.JPG

 

 

 

 

 

P1310502.JPG

 

 

P1310505.JPG

 

 

P1310535.JPG

 

 

Gotowy:

 

 

P001.JPG

 

 

 

P002.JPG

 

 

 

P1320181.JPG

 

 

P004.JPG

 

 

P005.JPG

 

 

P006.JPG

 

 

P007.JPG

 

 

P008.JPG

 

 

P009.JPG

 

 

P1320180.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki w świetle " dziennym " :

 

 

P1320221.JPG

 

 

 

 

P1320223.JPG

 

 

 

 

P1320231.JPG

 

 

 

 

 

P1320228.JPG

 

 

 

 

 

P1320227.JPG

 

 

 

 

 

P1320222.JPG

 

 

 

 

 

 

P1320224.JPG

 

 

 

 

 

 

P1320233.JPG

 

 

 

 

 

 

P1320229.JPG

 

 

 

 

 

 

P1320226.JPG

 

 

 

 

 

 

P1320245.JPG

 

 

 

 

 

To by było na tyle ...w tym temacie. Kolej na kończenie Jagpanther- a early z zimmeritem od Dragona - będzie gotowy w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! No u mnie to ta Wena yest i to spora . Ten był 105 skończony ,no tylko "czas ciągle goni nas" - ale trzymam się planu i "ciągle do przodu" aż do zapełnienia regału - jest miejsce jeszcze na 35 - 72kowiczów. Mistrzowskie one tam nie są ,ale radują mnie :

 

Plan na ten Rok

 

P1270933.JPG

 

To co zostalo z germańców I w dalszej kolejnosci Box-y do tematu Polscy Pancerni 1939-45 łącznie z PW - będę musiał dokupić jeszcze 3-4 modele ,ale na razie styknie - jest co robić przez 3 lata

 

Fthjpk9DyAXAIu_TrZ_SoTvFud2SamdUI0MT9lU2hjxo=w495-h371-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszedł. ..subtelnie przybrudzony. Duży plus za skalę. Jak budujesz swoje modele kończysz jeden i zaczynasz nastepny? Pytam bo ja moje buduję wszystkie na raz tzn. Dziś podłubie przy jednym nastepnego dnia przy innym. Większość będzie w kamuflażu NATO zostawię sobie malowanie na koniec. Wszystkie będą współczesne głównie niemieckie i amerykańskie. Mam ich rozpoczęte ponad 30ści...jeszcze raz fajny pojazd i super kolekcja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło ,że sie podoba kolego. Ja generalnie robię jeden po drugim - malowanie już w trakcie klejenia koła-gąsienice choćby - to przed dodaniem nadbudowy. Zdarza sie ,że mam 2 modele rozgrzebane naraz. Rekord to 4 w trakcie - raz się zdarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki no fakt by się przydały to fakt - troszkę sie ja zagraci, trzeba jakieś fanty dokupić ale na razie za dużo klasy poszło w plastik . Zgadza się teraz III J z zimówkami od Attacka ,ale obecnie kończę przeróbkę Jagdpanthery - no dostałem od brata diecasta z Dragona jeszcze pod choinkę , szkoda było go tak odstawić na półkę bez przeróbki . Start z "Attackiem" za 2 tygodnie. Jutro wrzucę fotki Jagdpanthery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! - odnosnie tej pomyłki skali - to już komplement od Kolegi-mistrza. Czyli źle nie jest , średni poziom już osiągnąłem, ..ale te fanty do niego to dokupię kiedyś . Dzieki za pozytywny odbiór - staram sie jak umiem najlepiej , sporo modelików kleję ,ale też staram się trzymać poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.