Skocz do zawartości

Tiger I Mid. - Trumpeter - SF / 1:72


jonathan

Rekomendowane odpowiedzi

No to może i ja zaprezentuję mojego pierwszego tygrysa.

 

t1_zpsigegtyjz.jpg

 

W sumie to kolejny model na którym się uczę czegoś nowego.

 

t7_zpsd0bbiona.jpg

 

t6_zps1akzme77.jpg

 

t5_zpsi6u0v2fj.jpg

 

t4_zpskbiqq8gi.jpg

 

t3_zpsyxrbrk3y.jpg

 

t2_zpsm2dcwyd7.jpg

 

Wiem że nie bierze się na trening tygrysa ani pantery... albo się tym nie chwali. ;]

Zaraz pewnie posypią się joby... Dlatego zaznaczam że jest to sf.

Jak widać nie ma żadnych oznaczeń, bo chyba w sumie nie ma co tego modelu przypisywać do konkretnej maszyny.

 

Może się pokuszę o jakąś zimową podstawkę do niego.

 

W sumie to model jeszcze schnie... i wymaga kilku poprawek na kołach i gąsienicach.

Tak jestem tego świadom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To zacznę te "joby..." ;) Skoro to SF i model treningowy to wybaczyć można efekt rdzy/ przepalenia na górnych częściach osłony wydechów. Ogólnie to raczej nie miały bezpośredniej styczności z samymi wydechami więc i raczej przepalić się nie mogły (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi). Ale ogólnie to sama koncepcja brudzenia ich w taki sposób jest okej. Oczywiście jako części wydechów. Same obicia/ przetarcia zimowego lakieru mi się podobają, ale zdjęcia są zbyt niewyraźne by ocenić resztę. Mimo wszystko całość na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Ogólnie modelik niezły. Jeśli malowałeś aerografem to popracuj trochę nad gęstością farby, bo wydaje się, co widać na kołach, że trochę pluł. I łopatę na przednim pancerzu przyklej na odwrót... tj szuflą przed km :c)

A co do rdzy, to mam wrażenie, że jest trochę za duży kontrast do bieli przez co trochę razi. Może mniej pomarańczowa?

Osłony wydechów zdarzały się pordzewiałe.

Ogólnie to raczej nie miały bezpośredniej styczności z samymi wydechami więc i raczej przepalić się nie mogły (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi).

seow12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Ogólnie modelik niezły. Jeśli malowałeś aerografem to popracuj trochę nad gęstością farby, bo wydaje się, co widać na kołach, że trochę pluł. I łopatę na przednim pancerzu przyklej na odwrót... tj szuflą przed km :c)

A co do rdzy, to mam wrażenie, że jest trochę za duży kontrast do bieli przez co trochę razi. Może mniej pomarańczowa?

 

Dzieki za rady.

Jak sie uda to odkleje lopate.

Co do koloru rdzy to niestety patrzylem na czarno biale fotografie. Wiec nawet do konca nie bylem pewien czy to przepalenia czy rdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.