Skocz do zawartości

Dodge Wc-52


matejson

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mój ostatni skończony modelik . Italerka w 1/72 oczywiście . Nie miałem z nim większych trudności, tylko podwozie wymagało obniżenia. Przerobiłem wyciągarke, dodałem podstawe z półcalówką i przyczepke. Zdjęcia z budowy można zobaczyć tutaj:

http://forum.czolgiem.com/viewtopic.php?t=313&start=0

 

th_DSCN2654.jpgth_DSCN2655.jpgth_DSCN2656.jpg

th_DSCN2657.jpgth_DSCN2663.jpgth_DSCN2665.jpg

th_DSCN2669.jpgth_DSCN2672.jpgth_DSCN2673.jpg

th_DSCN2677.jpgth_DSCN2695.jpgth_DSCN2697.jpg

th_DSCN2698.jpgth_DSCN2699.jpg

 

No to zabieram się za następne modele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czy długo Zaczołem kleić w październiku '05 ale były dłuuugie przerwy więc nie jestme, w stanie Ci odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda ze malutk

 

Ale jak zrobiony !!! Nawet jakbym miał model 1/9, to nie ma pewności, że wyszedłby taki, jak na fotkach.

 

Co z tego, że trzonek łopaty jest złamany.

 

Jedyne co mnie zastanawia, to stan kół w porównaniu do nadkoli i dolnych fragmentów karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamierzeniu miało być zaschniete błoto, a koła wyjeżdzone troche już łagodniej mogłem je zrobić to może by lepiej wyglądało. Następny będzie lepszy

 

A łopata z zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamierzeniu miało być zaschniete błoto, a koła wyjeżdzone troche już

 

W ten sposób odbierałem tę dioramkę: pojazd pojeździł po błotku i wjechał na lepszy grunt, ale i tak na kołach powinno zostać błoto, ale nie na oponach a na bokach. A to ona właśnie, jak dla mnie są trochę za czyste. Ale to tylko takie teoretyzowanie, model jak dla mnie, suuuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racje masz, ale na myśli miałem, że w to błotko wpadł dużo wcześniej i pojeździł już sobie trooooche na tym lepszym gruncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotko jest IMO bardzo OK. Realistyczne wielce. I cały modelik miodny

Muszę poszukać i powklejać na serwer trochę zdjęć z WC-tami, ze zlotów w Darłowie.

P.S. Coraz bardziej mnie nęci skala 72 i w pojazdach i w latadłach. Dużo mniej miejsca potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!

 

Ekstraklasa!

Kurcze jak dobrze, że przerobiłeś to podwozie! Elegancja Francja, pikne malowanie i brudzing! Ziema też fajowa. Ciekawie kiedy pierwszy medal Zapomniałem skąd wziąłeś plecaki.

 

Mam takie wrażenie, że te skrzynie to by mu na wertepach trochę latały po pace?

 

PS. To nic, że przyczepka nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72 fajna skala

 

A plecaki z Marsa są.

 

Ciekawie kiedy pierwszy medal

heh Właśnie w ten łykend na zawodach w Żywcu wygrałem nim puchar(podobno wielki ze 2kg waży) za najlepszy model w barwach amerykańskich w juniorach i wyróżnienie w pojazdach kołowych junior-medal .

 

Cały zajarany chodze

 

A już w ogóle to jak zobaczyłem stronę główną popołudniu zanim wszedłem na forum

portal.php

 

Jejka, ale mnie wzieło na następne modele

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.