Skocz do zawartości

Stug 1:35(leczony)


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon 1:35

Miał iść na złom, wygrzebałem go i to, co sie dało podleczyłem.

Testowałem na nim obicia, filtrowania itd, jakos udało mi się to zniwelować

Niestety resztę narzędzi mi wcięło(nietylko), pozostanie już w takim stanie.

Stug III

Po wygrzebaniu:

ResizeofP6016551.jpg

ResizeofP6016552.jpg

ResizeofP6016553.jpg

ResizeofP6016554.jpg

Doprowadziłem do takiego stanu:

P6036584.jpg

P6036568.jpg

P6036570.jpg

P6036569.jpg

P6036576.jpg

P6036567.jpg

P6036566.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model. Malowanie - przyzwoite. Brakuje mu jednak klamotów. Na wielu zdjęciach tych StuG-ów, widać jak nieziemsko były obładowane. Proponuję dołożyć jakieś skrzynki, narzędzia, może jakieś hełmy, broń na górny pancerz. Warto by dołożyć flagę, ułatwiającą samolotom identyfikację pojazdu. Ot, kilka moich subiektywnych uwag.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, tylko czy nie powinien być pobielony do takich gąsienic? nie wiem na jakich wersjach były gąsienice zimowe ale jak sama nazwa wskazuje przydałoby się wiaderko wapna... bardzo udana reanimacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz go lakierem i biala farba + pedzel z ciepla wada

czyli tak zwany "efekt lakieru do wlosow" -

na to gwaszem bialym i znou woda ... + valejo detale jakis filterek / delikatn szaro-zolty wash i bedzie git - znaczy przynajniej ja bede mile polechatany ;)

 

Ale i ta wersjia mi sie podoba poza malymi deatlimi

- nie do konca podobaja mi sie zacieki rdzy-syfu na budzie,

troche chyba przeskalowane - ale tu chyba co kto lubi bo zawsze jakies foty mozna z za pazuchy wyjac.

- za suchy za malo sniezny lub blotny jak na te gaski

 

oczywiscie to wszystko moje subiektywne zdanie Rafale - bardziej jako teoretyka ostatnio niz modelarza.

 

pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że pozostanie juz w takiej wersji jak jest, mam zbyt dużo bieżących modeli, by "stanąć" na tym.

Nie mogę go "odnowić", musiałbym go kapać.

Kolejna warstwa czegokolwiek..to byłby już pączek z lukrem, mnie cieszy że w ogóle żyje a nie stał sie dawcą organów(chociaż ostano mi ich brak)

Zimowe kammo nie stanowi problemu, jest tyle opisanych sposobów, niemniej dziękuję za porady, zawsze człowiek się czegoś nauczy.

Pocieszony meczem, myślę, skoro mam impuls..dłubnę kolejny model i:

ResizeofP6076637.jpg

O dziwo..zaczynam go od skręcania śrubek...hm..pierwszy raz się z tym spotkałem.

 

No nic, dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.