Skocz do zawartości

Panther Aufs. A Italeri 1:35


maszynista93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panthera, mniam

 

Pomijając błędy merytoryczne zestawu to ogólnie znowu w kolejności fotek:

 

- mocowanie karnistra co najmniej dziwne

- lina z mocowaniem tam gdzie go nie powinno być.

- przyrząd do napinania gąsienic w kolorze drewna.

- brak stelaży na narzędzia

- fikcyjne rozmieszczenie ekwipunku saperskiego

- miejscami w złych pozycjach wiszą fartuchy, do tego lewitują na jednym uchwycie.

- złe rozmieszczenie uchwytów na wieży

- błyszczące kalki

 

 

Nie jestem pewien przedziału silnikowego i stropu wieży bo nie ma dobrej fotki tych miejsc, ale na dachu chyba widziałem jakieś dziwne gniazdo antenowe.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pokusiłem się o otworzenie więcej niż jednego zdjęcia ( jak w przypadku Seba) i powiem, że nieźle jest wykonane momentami błotko, ładnie wyglądają gąski. Co do malowania to widać, że przynajmniej kolor ciemniejszy była nanoszony pędzlem, więc przydałoby się go stonować z bazowym. W km-ie o ile dobrze widzę brak jest nawierconego otworu w lufie. Zakup sobie jakieś płyny do nakładania kalkomanii ( przy takich nierównych powierzchniach jak zimmerit wskazane) Pozdrawiam!!!

 

PS: Olej fotosika, zapisuj zdjęcia w np.photobucket.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki dałem duże by można było zauważyć błędy

osłony nie pasowały i wyszło tak

zbiornik chyba zdejmę

kalki nie świecą się w realu aż tak

 

całość miała być ładna i tania, koszt to jedynie cena modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak- dopiero to zauważyłem na większych zdjęciach... Schurzeny są za bardzo zerdzewiałe, gdyby takie na prawdę dowódcy zobaczyli wszystkich czołgistów posłali czym prędzej na front wschodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to mój drugi model i mam 13 lat"

W jakim wieku zacząłeś, pokażesz Swój 10 model?

Witam

Panthera, mniam Very Happy

Malkontent

 

rdza jest testowa, choć w realu nie wygląda tak źle Crying or Very sad

Jak większość Naszych modeli, aparat nie kłamie, jednak na żywo nie zobaczylibyśmy.

Jeśli chodzi o malowanie i syfek

a Schurzen są tak skorodowane czy nadgryzione przez piechotę przeciwnika? bo efekt jest co najmniej przesadzony.

Kolejny Malkontent, u Nich to norma ;)

 

Tak więc merytorycznie już usłyszałeś od Nich(ja z reszta tez,nieraz) co jest źle,w następnym poprawisz, jednak malowanie-rozumiem ze to testy próbowe przedwstęp do modelu w stylu"opadną Wam szczęki", jesli zgrasz to, co wykonałeś na tym modelu....tak będzie.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.