Skocz do zawartości

Honda NSR500 '98 Tamiya 1/12


ar2rd

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak udało mi się go skończyć:) Warsztat można obejrzeć tu:

viewtopic.php?t=15224&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Model nie wyszedł jakoś rewelacyjnie i ma trochę niedoróbek. Myślę jednak, że biorąc pod uwagę mój niewielki staż (w sumie czwarty model) oraz spore braki sprzętowe myślę, że zawsze mogło być gorzej. Za kolejny model wezmę się dopiero po kupnie aero..

 

A teraz zdjęcia:

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

40.jpg

42.jpg

43.jpg

45.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czwartym zdjęciu widać jakieś zagłębienia, nie wiem czy to jamy skurczowe, czy też ślad łączenia elementów - mogłeś to zaszpachlować. Ogólnie model wygląda przyzwoicie, a do tego malowany pędzelkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pozytywne komentarze

 

Na czwartym zdjęciu widać jakieś zagłębienia, nie wiem czy to jamy skurczowe, czy też ślad łączenia elementów - mogłeś to zaszpachlować.

Zakładam, że chodzi o bak.. Jeżeli tak, to są to refleksy świetlne.

 

Ogólnie model wygląda przyzwoicie, a do tego malowany pędzelkiem

Chyba nie wyraziłem się do końca precyzyjnie. Niebieski to TS-50 Mica Blue, a koła to TS-31+ małe dodatki czarnego i srebrnego spray'u. Reszta to już pędzelek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ładnego i całkiem porządnie popełnionego motorka Jedynie nie podoba mi się wydech (na 6 zdjęciu) jakoś tak małofajnie wyszło... poza tym wieeelki pozytyw i kibicuję w dalszej walce z plastikiem!!

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pozytywne komentarze

 

Na czwartym zdjęciu widać jakieś zagłębienia, nie wiem czy to jamy skurczowe, czy też ślad łączenia elementów - mogłeś to zaszpachlować.

Zakładam, że chodzi o bak.. Jeżeli tak, to są to refleksy świetlne.

 

Ogólnie model wygląda przyzwoicie, a do tego malowany pędzelkiem

Chyba nie wyraziłem się do końca precyzyjnie. Niebieski to TS-50 Mica Blue, a koła to TS-31+ małe dodatki czarnego i srebrnego spray'u. Reszta to już pędzelek.

 

Pozdrawiam

Tak, tak chodziło o bak. W takim razie cieszę sie, że to tylko refleksy wygladają tak realistycznie, że wziąłem je za ubytki.

Zanim napisałem ocenę modelu, to zaglądnałem do Twojej relacji, a że jestem padniety po trasie, którą zrobiłem w 25 h. (1400 km, trzy rozładunki i jeden załadunek) to jakoś tylko utkwiły mi w pamięci Twoje słowa "Wypędzelkowany łańcuch.. ". Zasugerowałem się nimi, no i pomyślałem o całym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.