Skocz do zawartości

Ferrari F190 [Tamiya 1/12]


Emilssi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Zgodnie z obietnica zamieszczam zdjecia mojego najlepszego i ulubionego modelu, do ktorego mam wielki sentyment. Tenze modelik zwiedzil kawal swiata: kupilem go w Korei, zbudowalem w Angli, zabralem go na dziesiatki wystaw w Wielkiej Brytanii, byl przez 3 tygodnie w Polsce, kilka tygodni temu zaliczyl tez wystawe w Seulu i doslownie w zeszly piatek dostal w koncu elegancka gablotke i odpoczywa (znowu w Korei wiec kolo sie jak gdyby zamknelo )

 

Model to stary (ale jak najbardziej jary) zestaw Tamiya. Budowanie go to sama przyjemnosc. Oczywiscie dodalem sporo detali od siebie ale ten zestaw to doskonala baza do dodawania detali. Ulepszenia to m.in. rozmaite kalkomanie weglowe i kevlarowe, konektory elektryczne, hydrauliczne, wszelkie kable i przewody etc. Budowa zajela mi ponad rok (z przerwami) ale to rowniez dlatego ze bedac na ostatnim roku studiow nie mialem zbyt wiele czasu na modelowanie.

 

A oto kilka fotek:

 

 

DSC06323-1.jpg

 

DSC06327-1.jpg

 

DSC06338-1.jpg

 

SNC19700.jpg

 

SNC19850.jpg

 

SNC19799.jpg

 

SNC19747.jpg

 

Wasze opinie i uwagi sa mile widziane

 

Pozdrawiam

Emil

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mysle ze pomyliles go z F198 Tamiyi, w ktorym jest kierowca. Tez go zbudowalem kiedys ale nie jestem pewien czy dalem zdjecia na modelwork. Jezeli nie to zamieszcze go tez w galerii A jesli chodzi o carbon to niestety nie bylo go w zestawie (ale model jest z 1990 wiec pewnie i tak na niewiele by sie zdal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Ja nie odróżniam samochodów z serii 640kilka. Jak dla mnie, one są identyczne.

 

Dopoki nie zbudowalem tego modelu tez nie potrafilem ich odroznic... Ale po przestudiowaniu wszystkich materialow niezbednych do zbudowania f190-ki stalem sie prawdziwym ekspertem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wrażeniem, świetny model i bardzo fajne zdjęcia. Czym malowałeś kolektory żeby uzyskać taki efekt ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra - w pozytywnym słowa znaczeniu.;] Świetny model. Może dałbyś więcej zdjęć całego samochodu bo te na czarnym tle, choć fajne, nie ukazują go w całej okazałości.

 

PZdr.

 

Dzięki, niestety nie mam chyba lepszych zdjęć całego modelu ale poszukam. Niestety podczas jednego z jego wojaży mój Ferrari zgubił tylna cześć podłogi, która była zdejmowana, co uniemożliwia zrobienie kolejnych zdjęć całego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity model !

 

Chciałbym, że mój McLaren chociaż w części wyglądał tak dobrze po zakończeniu prac

 

Jestem pod wielkim wrażeniem!

 

Gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.