Skocz do zawartości

International Lone Star moebius model


oltrans

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny do kolekcji

Tym razem to international lone star firmy moebius model

Miał być kompletny ale brakowało tylnego zderzaka małych świateł

kalek i blendy

Dorobiłem brakujące elementy oraz dodałem klamoty do środka (cb radio papiery gazet i panele drewniane)

koguty anteny kangur skrzynka na narzędzia i pare głupot

Niestety przy projekcie ciągnika firma popełniła błąd chodzi o za dużą szczelinę po między klapą silnika a kabiną udało mi się to naprawić ale pokrywa silnika nie otwiera się

 

SNB14988.JPG

SNB14980.JPG

SNB14981.JPG

SNB14982.JPG

SNB14984.JPG

SNB14985.JPG

SNB14986.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. tak oglądam Twój model i czytam wstęp do niego .."Niestety przy projekcie ciągnika firma popełniła błąd chodzi o za dużą szczelinę po między klapą silnika a kabiną udało mi się to naprawić ale pokrywa silnika nie otwiera się " piszesz że udało Ci się to naprawić...moim zdaniem nie naprawiłeś tego tylko z kepściłeś ...bo cały efekt tego modelu jest jak maska jest otwarta i widać piękny silnik,ja wolałbym zostawić model z otwarta maska a nie naprawiać szczelinę i zamknąć go na stale...wiec nie możesz mówić o naprawieniu bo nie naprawiłeś ,naprawione to by było wtedy gdyby maska się nadal otwierała..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak ..zdjęcie które wstawiłeś a twój model rożni się ogromnie...spójrz na zdjęcie prawdziwego a twoje zdjęcie nr3 licząc od góry, spójrz jak nadkole wraz z maska z chodzi się z nadkolem dolnym tworzy jedna linie u ciebie tego nie ma, jest to efekt cofniętej maski..przecież jeżeli miałeś za dużą szczelinę mogłeś ja nadbudować za poli..i po sprawie.. zdjęcie nr 5 od góry lub 3 od dołu..widać jak masz krzywo laskę lub zderzak z jednej strony (patrząc na zdjęcie to będzie z prawej )jest większa przerwa niż z lewej..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W moim przypadku prawie każdy model wymagał albo przesunięcia kabiny do przodu/tyłu, albo wydłużenia siłowników (lub np tylko jednego siłownika), żeby maska dobrze się domykała. Myślę, że na 10 sklejonych modeli, to z tego co pamiętam osiem wymagało przeróbek.

ps

Bardzo podoba mi się efekt kurzu. Pędzelkiem niestety nie do uzyskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.