Jump to content

wisa

Members
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Elbląg
 • Interests
  modele, czasami modelki :)
 • Occupation
  dziennikarz fotoreporter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to reanimacja kompresora zbliża się do końca. Jeszcze tylko muszę połączyć wyjście z agregatu ze zbiornikiem i będzie git. Za meroteryczne uwagi i pomoc - dziękuję
 2. Pmroczko masz rację... Mam prawdopodobnie urządzenie termiczne do rozruchu. Trza będzie to zmienić na magnetyczne. A w międzyczasie podmienię stary uszkodzony agregat na nowy. Adams - wbrew pozorom temat ogarniam Jeden kompresor do prac modelarskich mam, drugi w garażu też, a ten trzeci pewnie też znajdzie zastosowanie w domu. A pytam bo pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
 3. No to jestem po kolejnych próbach i... Skręciłem brązowy z czarnym i sprężarka działa! Musiałem coś podczas poprzedniej próby na stole spartolić... Ale... Dlaczego jak wyciągnę przewód zasilania z gniazdka i ponownie chcę ją odpalić to nie kręci już a jedynie buczy?
 4. Dzięki za odzew i podpowiedzi. No cóż... Zwarłem na stole brązowy z czarnym i strzelił korek w instalacji. Podłączyłem prowizorycznie na skrętkę wszystkie przewody do lodółwki tak jak były przed odcięciem ich. I agregat zapierdziula aż miło. Ale wystarczy, że odłączę od agregatu brązowy, niebieski lub czrny i sprężarka już nie kręci. W kablu idącym do środka lodówki są cztery przewody - pokazuję to na fotkach. Co robię nie tak?
 5. Koledzy - jakiś czas temu padła mi sprężarka w lodówkowcu. Tematu nie ruszałem do dzisiaj - kupiłem nową lodówkę a ze starej wyciągnąłem sprawny agregat. Niestety, nie mogę zdjąć niebieskiej pokrywki zabezpieczającej elektrykę... Jak to zrobić? Przy wyjęciu z lodówki oprócz rurek odciąłem też przewód - prawdopodobnie od termostatu. Sprężarka nie rusza - czy trzeba zewrzeć któreś przewody? Z góry dziękuję za pomoc.
 6. Ogłoszenie nieaktualne.
 7. Zmiana ceny. Sprzedam za 330 zł. plus koszty wysyłki.
 8. Sprzedam za 170 zł z wliczonymi kosztami wysyłki paczkomatem.
 9. Sprzedam model samolotu F-35A firmy MENG w skali 1/48. Cena - 180 zł z wliczonymi kosztami wysyłki. Model praktycznie "nówka sztuka nie śmigany". Wszystkie części w oryginalnych woreczkach. Nie wysyłam za pobraniem.
 10. W 50/EF gwint ośki jest dwa razy dłuższy. Uchwytu standardowo nie przykręcisz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.