Skocz do zawartości

PORSCHE 928 ITALERI PIERWSZY MODEL


modelarz2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to jest mój pierwszy model porsche 928 mam nadzieje ze nie będzie Hejtów

AUDI R8 JUŻ JEST Z DOBRA JAKOŚCIĄ PORSCHE TEZ BĘDZIE DOBRA JAKOŚCI

Pozdrawiam

DOCENIAM RADY

Przy porsche zrobiłem głośniki z tyłu ze słuchawek

Z tyłu na szybce jest kleks od kleju nie dbałem o czystości rąk ale mi to nie przeszkadza to mój dopiero pierwszy model.

Więc proszę o wyrozumiałości

 

 

 

2h3dg14.jpg

Jak wam się podoba

 

am2xsh.jpg

Zrobiłem otwartą maskę

 

2zr4a2r.jpg

 

 

3356vlu.jpg

 

 

veac9g.jpg

tył

 

242ze2r.jpg

 

 

Pozdrawiam was miłego dnia i oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystko bierzesz jako hejty, to odpuść sobie pokazywanie swoich modeli. Nikt tutaj "ulepu" chwalić nie będzie. Zdjęcia nie mają nowej jakości - są nieostre. Włącz sobie tryb macro albo AF i dopiero wtedy rób zdjęcia.

Druga sprawa - dalej piszesz z małej litery, bez znaków interpunkcyjnych i do tego post pod postem - zmień to albo wkroczy admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu Super, wręcz d... urywa z wrażenia. Super są te niedomalowania na łączeniach paneli i oszkleniu tylu, farfocle poprzylepiane do lakieru. Jestem w totalnym zachwycie nad tablicami rejestracyjnymi. Jak na pierwszy model jest ok, ale nie powinieneś obrażać się na uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bip: messer jestes pojebany wszyscy :bip: mac same pojeby tu są :bip: stare pedały wręcz dziwki stare messer pojebany jest w :bip: model zajebisty nara i spierdalać o demnie hejterzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.