Skocz do zawartości

Renault Magnum 2001 PEKAES SA


DoBo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na dobry początek przedstawiam Wam mój najnowszy model jakim jest Renault Magnum 2001 w malowaniu naszego rodzimego PEKAESu. Główne przeróbki jakich dokonałem to:

 

- przeróbka standardowych opon na Low Decki

- wykonanie pakietu biurowego we wnętrzu

- okablowanie ramy

- barwy PEKAES SA

 

Do ostatecznego wyglądu zostaną wprowadzone jeszcze małe zmiany kosmetyczne, mianowicie odwrócenie kierunkowskazów w zderzaku, wziąłem je za obrysówki i odwrotnie przykleiłem .

 

f063e935a0c38a39.jpg

 

ec6718fb54710ce4.jpg

 

1c946eabe07718f5.jpg

 

deddab11eda6762f.jpg

 

89dd9a73fdea5b09.jpg

 

873a0458b2e11efb.jpg

 

33f88a9d26e93bdf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poprostu zatkało jak to zobaczyłem (wooow). Kolor żółty chyba jakoś specjalnie dobierałeś do barwy pksu co nie?

Czyściutko model sklejony, poprostu cudo.

Czym go malowałeś?? Areo czy spray??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Low Decków to już kolega Mikołaj wyjaśnił sprawę, kolor żółty nie był jakoś specjalnie dobierany, że tak powiem "na oko". Jest to RAL 1021 z plaety Dupli Color. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie komentarze i oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna magnusia i bardzo ładnie wykonanana Zauważyłem, że zbiorniki paliwa nie są równo ustawione względem siebie ale to małe piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać przecięcia opony... widać że dużo częsci nie pomalowałeś i wkleiłeś ale nie będe się czepiał bo mi się podoba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mam mieszane uczucia.

Ogólnie i generalnie, model jako "wrażenie artystyczne", bardzo mi się podoba. Ma ciekawe modyfikacje - płaskie drzwi, wnętrze, opony.

Kolorystycznie powala - połączenie żółtego z czarnym wyszło bardzo ładnie.

Z drugiej jednak strony, muszę przyznać minusa za wykonanie. Przyglądałem się dosyć długo tym zdjęciom i niestety znalazłem sporo wad. Nie będę ich wymieniał, bo myślę, że sam sobie zdajesz z nich sprawę.

Życzę powodzenia w dalszych pracach i chętnie zobaczyłbym Twój następny model, który będzie powalał również wykonaniem.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać przecięcia opony... widać że dużo częsci nie pomalowałeś i wkleiłeś ale nie będe się czepiał bo mi się podoba!!

 

Jeżeli możesz kolego to napisz mi co twoim zdaniem jest niemalowane, bo z tego co mi wiadomo to wszystko malowałem .

 

Ja powiem tak. Mam mieszane uczucia.

Ogólnie i generalnie, model jako "wrażenie artystyczne", bardzo mi się podoba. Ma ciekawe modyfikacje - płaskie drzwi, wnętrze, opony(...)

 

Co masz na myśli pisząc o płaskich drzwiach jako modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.