Skocz do zawartości

Königstiger Porsche "11" sPzKp(FKL)316 1:35 Dragon


tomek14147

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się ukończyć mój największy, najdroższy, najlepiej zdetalowany i najbardziej czasochłonny model. Rozpisywał się za bardzo nie będę, bo wszystko jest w warsztacie: KLIK.

Dodam tylko, że próba odwzorowania oryginału wcale nie była taka łatwa, jak mi się wydawało na początku, ale mimo wszystko jestem zadowolony z efektu, jaki osiągnąłem. Tak więc oto i efekt moich zmagań:

DSC00201.jpg

DSC00202.jpg

DSC00203.jpg

DSC00204.jpg

DSC00213%20.jpg

DSC00216%20.jpg

DSC00218%20.jpg

DSC00219%20.jpg

DSC00220%20.jpg

DSC00226%20.jpg

DSC00246%20.jpg

 

I taka jeszcze jedna fotka - efekt moich zabaw Photoshopem

shot0001%20.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niewątpliwie bardzo dużym plusem Twojego projektu jest próba jak najwierniejszego odwzorowania oryginału. To Ci się bardzo chwali i mam nadzieję, że będziesz szedł tą drogą budując następne modele.

Twoje Tygrysiątko wygląda świetnie. Bardzo mi się podoba odwzorowanie plam oleju (czy też paliwa), a także pogięte osłony wydechów. Ogólne odwzorowanie śladów eksploatacji na modelu dodaje mu atrakcyjności.

Mam tylko jedno pytanie:

Czy Twój Tygrys powinien mieć siatki na kratkach płyty przedziału napędowego? Na prezentowanych przez Ciebie zdjęciach tych siatek nie było... Zaciekawiło mnie to. Czy może zostały one usunięte w czasie służby, albo przez samych Amerykanów ?

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzięki chłopaki. Cieszę się, że moja praca się podoba.

Teraz podsunę ci pomysł na następny model według oryginału, nasz polski Rudzielec 102.

Ciekawa propozycja, może kiedyś nad tym pomyślę.

Czy Twój Tygrys powinien mieć siatki na kratkach płyty przedziału napędowego? Na prezentowanych przez Ciebie zdjęciach tych siatek nie było... Zaciekawiło mnie to. Czy może zostały one usunięte w czasie służby, albo przez samych Amerykanów ?

Też mnie to zastanawiało, ale gdzieś w necie znalazłem zdjęcia płyty silnikowej tego konkretnego pojazdu i dało się tam zauważyć siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś troche stonować zielone pasy bo są za mocne moim zdaniem.

Choolernie mocny ten zaciek na boku. Ruchome powozie mi się podoba.

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ,dwóch raczej nie ma ,jedna odsunięta na bok.

Zgadza się, ale chciałem żeby mój model przedstawiał pojazd jeszcze sprawny, więc pomyślałem że cześć siatek mogła być zdjęta przy próbie naprawy silnika.

 

Co do kolorów kamo, to się z wami zgadzam, wyszły zbyt jaskrawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.