Skocz do zawartości

Moje PASAŻERY (1/144, 1/200)


falcon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jutro pochodzę z kolegą po mieście, może też znajdę jakiś okaz . A to było w zwykłym sklepie takim z ciuchami? Czy były tam też inne rzeczy ?

 

 

A już nie zbiegając z tematu mam problem z moim Boeingiem :(. W zestawie który kupiłem nie było szybki kabiny pilotów, i niestety nie ma kalki na to, więc co radzicie z tym zrobić ? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już nie zbiegając z tematu mam problem z moim Boeingiem :(. W zestawie który kupiłem nie było szybki kabiny pilotów, i niestety nie ma kalki na to, więc co radzicie z tym zrobić ? Z góry dzięki

 

Ja mam podobnie tylko, że z Airbusem i tylko kalkomanii przedniej szyby i jakoś nie mogę nic znaleźć, żeby nie być o jedną cały czas do tyłu

Proponowałbym Tobie: sprowadzić kalkomanię z zagranicy; znaleźć gdzieś zestaw, który niestety będziesz musiał poświęcić dla dobra innego zestawu; lub zaszpachlować, wyciąć szablon przedniej szybki i... namalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taka ciekawostka z katalogów, które dziś nabyłem

 

pierwsza ZVZEDA (na 2008):

th_zvezda.jpg

 

oraz Italerka:

th_atr.jpg

 

do którego w końcu będę mógł wykorzystać kaleczki Eurolotu i może LOTu

th_lot.jpg

 

Chyba czas zacząć zbierać kasę bo to nie jedyne atrakcje w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no :(. Ja kompletnie nie mam szczęścia do samolotów pasażerskich. Przyszła paczka z moim Airbusem LTU. Otwieram, pierwsze na co patrzę to na szybkę, ale szukam, szukam a jej nie ma ! Co mam zrobić? Kupiłem model na allegro, w aukcji było napisane że model jest KOMPLETNY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no :(. Ja kompletnie nie mam szczęścia do samolotów pasażerskich. Przyszła paczka z moim Airbusem LTU. Otwieram, pierwsze na co patrzę to na szybkę, ale szukam, szukam a jej nie ma ! Co mam zrobić? Kupiłem model na allegro, w aukcji było napisane że model jest KOMPLETNY !
Sprawdź, czy szybka rzeczywiście miała być w zestawie. Może w ogóle producent jej nie przewidział?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy szybka rzeczywiście miała być w zestawie. Może w ogóle producent jej nie przewidział?

 

Jeśli to zestaw Revella w 1/144 to na 100% szybka powinna być i w tym przypadku będziesz musiał REKON składać reklamację, a reszta zależy od uczciwości alegrowicza. Jeśli posadasz instrukcję to w niej też masz informację jakie elementy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim zestawie A 380 też nie było elementów przeźroczystych (choć powinny tam się znaleźć), co gorsza, zarówno karton, jak i wypraski były oryginalnie zapakowane.

 

Niemniej dzisiaj ponownie odwiedziłem mój "sklep z używkami" i wyczaiłem BOEINGa 747 - 400, w malowaniu Lufthansy, skala 1:144 (49 cm długości i 46 rozpiętości) i to z szybką Tylko pani chyba zczaiła bazę bo woła już więcej niż zwykle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniało mi się, że ja też na allegro kupiłem A330-300 Revell'a tylko, że nie skojarzyłem sprawdzić zgodność części z instrukcją i wziąłem model z szybką z zupełnie innego zestawu (szybka była wraz z podstawką), ale nie przeszkadza mi to bo i tak zastępuję wszystkie okienka kalkomaniami

 

Aaa!! Jak napisałem wcześniej tak robię. Dorzucam InBox'a DC-10 Hasegawy

INBOX DC10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Brakowało tylko elementów przeźroczystych (oszklenie kabiny pilotów i lamp na skrzydłach)

 

 

DSC01445.jpg

 

W moim modelu tez nie bylo szybek. Ale troszke szpachli potem farba i kalka. Efekt jak na fotce

 

Sorry za jakosc zdjec. Robione sa z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

falcon: bardzo, bardzo ładne modele, zaskoczenie co stronki bo odwiedzam ją regularnie od ponad chyba roku... i nie spodziewałem się zastać Ciebie tutaj . Zresztą szacunek za wybór modeli bo widzę że idziemy bardzo, bardzo podobnym torem - ale to już na PW albo w osobnym wątku żeby nie zasmiecać.

A tak ogólnie w kwestii kalkomanii na przednie szybki - jeśli byście potrzebowali do A340 lub A380 to moge odstąpić bo leżą i nie używam. (póki co ).

Ja się też na ZVEZDE w tym roku szykuję i na C17 z revella i na A380 otwartego... oj będzie się działo w tym roku.

A wracając do tematu największych modeli to chyba B36 z revella bije wszystkie - aż się boje jak i gdzie go postawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele wyglądają smakowicie... Jak kleicie w 1:200, to może ktoś klei też sterowce? Pytam, bo w supermarkecie kupiłem swojego pierwszego, revellowskiegoZeppelina NT {za 5 złotych!!! żeby tak więcej takich okazji!}- trochę mnie te rozmiary przeraziły, bo raczej mniejsze rzeczy do tej pory robiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego sterowca Revella (i też kupiłem za 5 zł). Zdradzę już, że jak będzie kolejny konkurs MW, to z nim wystartuję.

 

Zrobiłem in-boxa tego modelu. Można go znaleźć na naszym forum: -> http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=7191.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego sterowca Revella (i też kupiłem za 5 zł). Zdradzę już, że jak będzie kolejny konkurs MW, to z nim wystartuję.

 

Zrobiłem in-boxa tego modelu. Można go znaleźć na naszym forum: -> http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=7191.

 

Pozdrawiam

 

Proszę moderatora vel admina o wykasowanie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Zabrze i Warszawa miały te same przeceny? e tam, nieważne, byleby trwały
Zależy, gdzie i kiedy kupiłeś. Ja swój kupiłem jeszcze w tamtym roku, kilka dni przed tym, jak Real wykupił Geanta. Wtedy była wyprzedaż modeli. A Ty gdzie i kiedy kupiłeś?
Kermit' date=' która wersja bardziej ci się podoba?[/quote']Trudno powiedzieć. Gdyby udało mi się zdobyć jeszcze jeden taki model w tej cenie, zrobiłbym oba. Ale na dzień dzisiejszy chyba zrobiłbym z kalkami producenta, czyli Zeppelina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój już w realu, koło lutego, i też mi się ta fabrykancka wersja podoba bardziej. Troche się boję tych ogromniastych kalkomanii, ale FFH na jutubie też robi wrażenie. Zreszta, na fotkach też. Przy okazji usłyszałem od żony "dobrze, miejsce się w końcu zwolni" Ha! Zobaczymy... kusi mnie Hindenburg , a poza tym airfix zapowiedział Pucarę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie kusicie tymi sterowcami Chyba zaraz zacznę szukać po sklepach ale to by było już z chytrości Póki co to kupiłem w sobotę w Carefourze Eurofightera Revella w 1/144 tak by znajomi odwiedzający mnie mieli porównanie w wielości pasażera do myśliwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w sobotę w Carefourze Eurofightera Revella w 1/144
Niech zgadnę: numer katalogowy 04074?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.