Skocz do zawartości

Moje PASAŻERY (1/144, 1/200)


falcon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym powiedział, że w przypadku hasegawy to płacimy za "markę", a np z revelem to może być zależne od wielkości modelu i jakości kalkomanii- to chyba droższa impreza czasami niż sam plastik. Kilka dni temu w końcu dotarł do mnie An-124 i najbardziej rzucający się w oczy jest arkusz kalkomanii który rozmiarami ledwo mieścił się na dnie pudełka. Pewnie gdybyśmy mieli go kupić oddzielnie to kosztowałby pewnie ze 100-kę, a tu kosztuje sam model tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon, może jakiś inbox? I jedno pytanko- gdzie mieścisz takie giganciochy? Ten an124 to mikry nie jest nawet w drobnej skali ;D

 

Powiedzmy tak: na zdjęciu widoczna jest staranie zagospodarowana co do centymetra jedna szafa na której znajduje się około 70 pudełek z modelami w skali 1/72 i większej. Nad drugą szafa właśnie pracuję z 1/144

szafa.jpg

 

Inboxa Rusłana postaram się wrzucić w tym tyg bo na szczęście nie czekam już na żaden kolejny nabytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOOW a ja myślałem, że mam dużą kolejkę. A może zrobimy temat w którym będziemy pokazywać miejsca składowania "kolejki"?? ;-)

 

Falcon pisałeś o ogromie kalkomanii a w jakim malowaniu Volga Dniepr czy Antonov Bureau Desing Biuro (czy jakoś tak)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon pisałeś o ogromie kalkomanii a w jakim malowaniu Volga Dniepr czy Antonov Bureau Desing Biuro (czy jakoś tak)??

 

Napisałem ogólnie o całym arkuszu ale on rzeczywiście posiada cztery malowania :

Volga-Dnepr - Int Red Cross Geneva (2003r)

Volga-Dnepr - "Operation Chrismas Child" (2003r)

Polet Cargo Airlines (2005r)

Aerolflot (1998r)

i do tego trzeba dodać około 200-300 kalkomanii samych napisów eksploatacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon, tam jakiegoś Skyhawka z lewej widzę - może coś bliżej na jego temat? Nie kojarzę tego pudła... skala1-72?

 

Co prawda odpowiedź nie ma już totalnie nic wspólnego z tym tematem (a frekwencja na nim przerosła moje oczekiwania), ale.... dokładnie są tam 3 skyhawki i wszystkie Fujimi w 1/72:

- TA-4J/F Skyhawk

- A-4M Skyhawk

- OA-4M Skyhawk

 

takie małe wtrącenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ta właściwa szafa zwana "Szafą jeden sto czterdzieści cztery"

 

szafa1.jpg

 

jeszcze mało tego tu. W pudełku po układance znajduje się mój drugi A340 revella, który na szczęście nie ma 2000 elementów, a w pudełku po Eurobiznesie - gra zwana Eurobiznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt tych Skyline? Nigdy wyrobów tej firmy nie widziałem, co więcej, pierwszy raz słyszę tę nazwę...

Ja je kupiłem w Promocji W DACO 2 tyg temu i zapłaciłem 16,25euro od sztuki, a teraz jak sprawdzałem to ceny wróciły do normy i kosztują 19,75euro. Ale są warte swojej ceny. Nawet sam arkusz kalkomanii jest nieźle zaopatrzony. Wadą jest to, że zestaw nie zawiera kalkomanii dla konkretnego przewoźnika tylko same napisy eksploatacyjne.

 

Pod poniższym linkiem można zobaczyć jak one wyglądają:

DACO

 

a na mojej arkusz kalkomanii:

KALKOMANIA

 

Daco przykładowo wykonał już kilka dobrych arkuszy kalkomanii do modeli Revella więc polecam je Dodatkowo wyjątkowo sprawny i miły kontakt ze sklepem oraz szybko wszystko wysyłają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto Falcon kusił i ludzkość nie wykazywała oporu - oto taki LD zakupił samolot pasażerski, i był on tandetnym. A nazwa jego była {HEJ, NA POWAGIE!} Stab Alliance a 340 300. I był świadom Disneyland, że kuszące bejingi Falcona wymagają treningu. Zatem postanowił Lord na tandecie ćwiczyć spasowanie pasażera... A oto kitech w skali 1-300 na pomoc się zgłosił, i dobre dzieło jegochoć tandeciarskie było. Oi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka? Lepiej zakupić sobie gumiaki, wielką łopatę i betoniarkę i... dopiero przystąpić po 2 godzinach jogi do walki Ja pamiętam, że byłem przerażony jak zakończyłem łatanie i zobaczyłem ile tego jest wylanego na taki tyci modelik Ale to była taka mała odskocznia dla rozerwania się więc powodzenia i proszę tylko w nagłym ataku złości wrócić do punktu wcześniej -jogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.