Skocz do zawartości

Moje PASAŻERY (1/144, 1/200)


falcon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj Radku!

Można prosić o zdjęcia zawartości? Skąd takie zakupy? Ten A320 pojawił się w sklepach... B777 chyba widziałem w Hannantsie... jakoś B757 nie udało mi się trafić.... A jak cena modeli?

Pozdrawiam

Maciej

 

 

odezwij sie (priv) jak chcesz kupić A320 czy 777 lub 757 bo mam kilka sztuk to możemy podilować ;)

 

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witeczka

a o to moje nowe "zabaweczki"

 

Revell A320 Lufthansa :

a837cfbd11fb19c0.jpg

 

Minicraft Boeing 777-200 United

918a4dfe66a43de8.jpg

 

Na śmierć zapomniałem o tym, że ten A320 LH już wyszedł ! . Muszę go kupić

 

Możesz zdradzić gdzie kupiłeś tego 777-200 United ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

ponieważ rośnie nam już ilość osób zafascynowanych tzw pasażerami, zastanawiam się czy nie odgrzać starego tematu "moje pasażery"...

mam nadzieję że falcon się nie obrazi jako założyciel wątku... zastanawiałem się bowiem gdzie pisać ogólnie na temat pasażerów, w wątkach boeing i airbus - sprawa jasna że tam tylko projekty grupowe, w nowościach 1/144 - też trudno na wszystkie tematy pisać - tak mi się wydaje... więc co szanowni koledzy na to aby z tego wątku zrobić taki ogólne miejsce myśli nieuczesanych na temat pasażerów???

i tak na początek - dzięki podpowiedzi Radka co do nr kalki i producenta - udało mi się znaleść w jednym z e-sklepów za kilka $ dłuuugo poszukiwaną kalkę LOT'u

e7296f370ea30211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się bowiem gdzie pisać ogólnie na temat pasażerów

też myślałem o tym i skłaniałem się do założenia ogólnego wątku dotyczącego pasażerów krajowych przewoźników (LOT, Centralwings, WEA, Air Polonia...) w którym można by wymieniać się podobnymi informacjami a także podyskutować o malowaniach i użytkowanych samolotach

udało mi się znaleść w jednym z e-sklepów za kilka $ dłuuugo poszukiwaną kalkę LOT'u

a coś więcej nt. tej kaleczki możesz napisać? (np. jaki producent)

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalki flightpath nr katalogowy 44-228 cena 6.50$

a tu link do sklepu - kiedyś już u nich zamawiałem i wszytko ok, ale niestety wkładają fakturę do paczki - więc trzeba się liczyć przy większych zakupach z cłem...

http://www.airline-hobby.com/shop/index.cfm?action=ViewDetails&ItemID=8361

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.