Skocz do zawartości

Avro Lancaster


HubertK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem zamieścić kilka fotek Lancastera z Duxford. Maszyna została uziemiona w 2006 roku.

Może się komuś przyda

 

dsc06302ms0.th.jpgdsc06299ip9.th.jpgdsc06300te8.th.jpgdsc06297ey0.th.jpg

dsc06333cw4.th.jpgdsc06336cf0.th.jpgdsc06306kk6.th.jpgdsc06308ol9.th.jpg

dsc06305qr1.th.jpgdsc06303kt0.th.jpgdsc06294lz9.th.jpgdsc06292kv0.th.jpg

dsc06290av5.th.jpgdsc06272ii1.th.jpgdsc06271wx1.th.jpgdsc06270fg1.th.jpg

dsc06269zy2.th.jpgdsc06268we3.th.jpgdsc06267zt9.th.jpgdsc06266ls0.th.jpg

dsc06260rs9.th.jpgdsc06345qt3.th.jpgdsc06344ir6.th.jpgdsc06337rx3.th.jpg

dsc06334bl0.th.jpgdsc06335oj2.th.jpgdsc06320gy4.th.jpgdsc06325gy2.th.jpg

dsc06324ev3.th.jpgdsc06316hr8.th.jpgdsc06314gs2.th.jpgdsc06313pe7.th.jpg

dsc06312xs0.th.jpgdsc06265fg6.th.jpgdsc06291lt0.th.jpg

 

jednocześnie przystąpiłem wstępnie do sklejania mojego Lanca z Revella, i już sie rozczarowałem bo kokpit będę musiał mocno modyfikować (nie ma nawet 10% odwzorowania)

Poza tym na niektórych fotkach widać jak podkład wychodzi spod kamo. czy może mi ktoś powiedzieć co to za kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam w planach Lancastera z Revella. Może jakieś polecane blaszki czy żywica do rekonstrukcji wnętrza??

 

A zdjęcia super, pierwsza klasa. Wybieram się do angielskich muzeów wojskowych w przyszłym roku, więc też porobię jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś polecane blaszki czy żywica do rekonstrukcji wnętrza??

 

Póki co jeszcze takowych do tego modelu nie widziałem (za nowy jest) aczkolwiek można próbować z blachami Eduarda do modelu Hasegawy i chyba jakieś żywice też by się znalazły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam blaszki Eduarda. Żywice do tej 72-ki nawet jeśli są, to nie wiem czy będą jakościowo proporcjonalne do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajne zdjęcia.Troche się wam koledzy dziwię troche was rozumiem co z tego ze powiecmy spedzicie mnóstwo czasu na wykonanie poprawnego wnętrza tego pięknego samolotu jak potem i tak nakleicie szybkę przez którą itak nie wiele widać dlamnie to trochę dziwne. Kiedyś w magazynie czytałem relacje ,koleś zrobił piekny silnik samolotu kabelki i tak dalej a potem wsadził go do komry silnikowej i zakleił tak że było go widac przeż wlot powietrza z przodu czyli wcale. Ja będę miał ten model i zrobie wnętrze z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajne zdjęcia.Troche się wam koledzy dziwię troche was rozumiem co z tego ze powiecmy spedzicie mnóstwo czasu na wykonanie poprawnego wnętrza tego pięknego samolotu jak potem i tak nakleicie szybkę przez którą itak nie wiele widać dlamnie to trochę dziwne. Kiedyś w magazynie czytałem relacje ,koleś zrobił piekny silnik samolotu kabelki i tak dalej a potem wsadził go do komry silnikowej i zakleił tak że było go widac przeż wlot powietrza z przodu czyli wcale. Ja będę miał ten model i zrobie wnętrze z pudła.
Cóż, zawsze można sobie zrobić zdjęcie wnętrza przed naklejeniem szybki i później rozkoszować się zdjęciem, mając świadomość, że takie wnętrze rzeczywiście w tym modelu jest...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.