Skocz do zawartości

Dodge i dwa Fordy - są już Fordy


tmajer

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się nareszcie skończyć Dodge'a i naczepę. Fordy są jeszcze na etapie sklejania, ale mam nadzieję że w tym tygodniu dołączą do galerii

 

Sam ciągnik:

img0888kh5.jpg

img0890rs7.jpg

img0891tj7.jpg

img0894qw5.jpg

img0897rs1.jpg

img0898zn7.jpg

img0900uz4.jpg

img0903qt1.jpg

img0904su9.jpg

 

Już z naczepą:

img0905or2.jpg

img0908el8.jpg

img0909ib1.jpg

img0910ys6.jpg

img0914bs4.jpg

img0916yt3.jpg

img0919fn3.jpg

 

No i przymiarka z autem z epoki:

img0920yh7.jpg

img0925zz0.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten twuj model, tylko według mnie to tylko opony się zabardzo swiecą, postaraj się je zmatowić tak to, też daje 10 punktów temu modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie na 10. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to świecące oponki i te przewody łączące ciągnik z naczepką (nie za grube i zbyt długie one??)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle zrezygnował z przewożenia samochodów na tej naczepie, bo to jest naczepa flatbed a nie car-transporter, no chyba, że byłyby to stare graty ze szrotu

Po drugie rzeczywiście przewody łączące chyba troche za grube! No i odnoszę wrażenie, że fotki robiłeś z użyciem lampy czego raczej powinieneś się wystrzegać. A tak poza tym to zestaw jest super Widzę, że zadbałeś o detale i fajnie wykonałeś tapicerkę drzwi bocznych. Ogólnie bardzo na plus jestem, a kształ maski rzeczywiście nieziemski Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to tylko opony się zabardzo swiecą, postaraj się je zmatowić

 

Tak Wojtku, za radą Twoją i Tornado spróbuję zmatowić opony w benzynie ekstrakcyjnej.

 

Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to świecące oponki i te przewody łączące ciągnik z naczepką (nie za grube i zbyt długie one??)

 

Przewody nie są za długie. Dobrałem je tak, żeby przy maksymalnym skręcie naczepy miały minimalny luz. Może faktycznie powinny być nieco cieńsze ....

 

Ja bym w ogóle zrezygnował z przewożenia samochodów na tej naczepie, bo to jest naczepa flatbed a nie car-transporter, no chyba, że byłyby to stare graty ze szrotu.

Po drugie rzeczywiście przewody łączące chyba troche za grube! No i odnoszę wrażenie, że fotki robiłeś z użyciem lampy czego raczej powinieneś się wystrzegać.

 

Wiesz, chyba masz rację. Naczepa na razie pozostanie pusta, no chyba że ktoś ma jakiś pomysł na ładunek do niej ?

Zdjęcia były robione kompaktem i faktycznie pomagałem sobie lampą. Popatrz się proszę w dzisiejszą relację z budowy a zobaczysz że się poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj obydwa Fordy. Nie jestem z nich do końca zadowolony, zwłaszcza z Mustanga. AMT poskąpiło na kloszach od świateł, a chromowane wyglądają średnio nieciekawie. Tylne w Mustangu malowałem. No i parę szczegółów podczas klejenia mogłem zrobić staranniej... Dopiero na zdjęciach widać, że wash w Mustangu przydałoby się poprawić. Zdjęcia robione z lampą błyskową wycelowaną w biały sufit. Zapraszam do oglądania.

 

img6200rv4.jpg

img6205ic9.jpg

img6206jt1.jpg

img6207er6.jpg

img6209li5.jpg

img6210ev3.jpg

img6212vj0.jpg

img6213cn0.jpg

img6214xy4.jpg

img6215xp0.jpg

img6216fp6.jpg

img6219yv5.jpg

img6222ky6.jpg

 

A na koniec jeszcze Dodge z Fordami na naczepie - chociaż na półce będą stać osobno...

img6223iz4.jpg

img6224jl8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie gołe te modele, aż się proszą o washa, panel lines.

Ogólnie czysto złożone.

 

Mustang ma washa - patrz relacja z budowy - ale muszę go jeszcze poprawić.

A co to są panel lines - listwy boczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.