Jump to content

Bartishio

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. To jest podwozie i osie Silvi które skleiłem i pomalowałem przed przerwą. Dziś przygotowałem do sklejania i malowania felgi i układ wydechowy. Mam jeszcze pytanie czy podkład jaki jest na zdjęciu jest dobry? Te jasne miejsca to tylko odbicia światła. Nie są to nie domalowane miejsca.
 2. Witam, Jest to mój pierwszy model w życiu więc pewnie będzie obrzydliwy i słaby Ale każdy kiedyś zaczynał. Chcę pisać tą relację aby dowiedzieć się od innych doświadczonych modelarzy jak to robić. Już trochę robiłem ale miałem dość dużą przerwę i wymyśliłem że będę robił relację. Mam nadzieję że jakoś mi on wyjdzie. Wybrałem akurat ten model bo był najtańszy☺ więc chyba jest też prosty. Będę używał farb akrylowych Vallejo i klejów tamiya.
 3. Mam pytanie. Jak zabezpieczyć farbę akrylową vallejo model color? Oraz jaki lakier bezbarwny wybrać i kiedy go nakładać?
 4. Fajny model Ciekawe jak Ci wyjdzie. Będę śledził. Mógłby ktoś napisać historię i krótki opis tego samolotu?
 5. To wiem. A czy malowanie Vallejo różni się jakoś bardzo od innych?
 6. Ja oglądałem i super nagrywa. Polecam.
 7. Nie powinno się najpierw wycinać wszystkich części. Dopiero jak będą potrzebne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.