Jump to content

Fixer

Members
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A szukałeś na tych stronkach co podesłałem?
 2. A próbowałeś je "odżółcić"? Miałem zestaw starych pożółkłych kalek do F/A-18 Hasegawy i wystarczyło je wystawić na parę godzin na słońce - wróciły do pierwotnego odcienia.
 3. Fixer

  Aerograf cz.2

  Jedyne co może być warte uwagi na aliexpress to aerografy MENG. Reszta to te same "chińczyki" co na allegro kupisz, więc jedyna kwestia gdzie ci wyjdzie taniej.
 4. Na Scalemates jest jeden pdf do sciągnięcia https://www.scalemates.com/kits/hasegawa-e16-mitsubishi-t-2--137335 I na 1999 są też skany instrukcji w opisach, tylko nie wiem czy to te same release'y co z lat 80 https://www.1999.co.jp/eng/search?typ1_c=102&cat=&state=&sold=0&sortid=0&searchkey=mitsubishi+t-2&Make=Hasegawa&spage=1&Scale=1%2f72
 5. Fixer

  Zakupy... Cz.4

  To i owo z krainy samurajów i kobiet z kocimi uszami:
 6. To jest podkład do aerografu, więc do pędzla może być zbyt rzadki. Najlepiej kup jakiś podkład w sprayu, Tamiya albo Mr.Hobby Surfacer
 7. Jak chcesz coś tańszego od GWH to możesz wziąć właśnie E39. Bazuje w niewielkim stopniu na E10, ale ma dużo wymienionych ramek. Powiedziałbym, że taka typowa Hasegawa z lat 90. Dość upierdliwe jest sklejanie dysz silników. Najłatwiejsze będzie do zrobienia Academy, ale jest chyba dość uproszczone i nie do końca merytorycznie poprawne. Your choice.
 8. To dość stary model, jeśli nie wierzysz w swoje umiejętności to tym bardziej go nie bierz, bo wymaga sporo pracy. Przy przerabianiu na Ra'am jeszcze więcej.
 9. Czepiliście się tej Pactry a mnie się nią całkiem nieźle ostatnio malowało i to PS-770. Rozcieńczana Vallejo Airbrush Thinner.
 10. Podobno najlepsze i najbardziej kompletne jest Fujimi. Ja mam na składzie Revella/Hasegawę i też jest ok. Academy nie widziałem.
 11. to moja krytyka będzie taka, że na tych zdjęciach g... widać 🙂
 12. 2 minuty szukania: http://www.modelmaker.com.pl/products/?query=zeus&type=title
 13. Psiknięcie całości satyną albo matem powinno trochę złagodzić te rozjaśnienia i ogólnie polepszyć całość. No i tych paprochów nie będzie tak widać (chyba że są luzem i wystarczy przetrzeć model)
 14. Ja jade jutro do Martoli bo pierwszy czwartek miesiąca. Mogę tę farbę kupic i w poniedziałek w okolicach ronda ONZ przekazać w godzinach pracy.
 15. Przecież Jadar jest 20 minut komunikacją miejską (a 10 minut samochodem) od Martoli ... Skoro masz blisko do pierwszego to i do drugiego. Szybciej będzie niż z jakimiś wymianami kombinować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.