Jump to content

Fixer

Members
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czy ten zestaw ma otwieraną komorę bombową i bomby?
 2. A ja tak troche w innym temacie, bo widzę figurki z Industria Mechanika - jak z jakością ich odlewów?
 3. Fixer

  Zakupy... Cz.4

  A tak z innej beczki, poco ci tyle IPA? Pytam poważnie, bo może ma jakieś zastosowania o których nie wiem.🤔
 4. Malujesz pędzlem? Bo faktycznie jak otworzyłem to zdjęcie w pełnym rozmiarze, to wygląda to tragicznie. Chyba lepiej byłoby nawet zeszlifować powierzchnię na gładko a linie podziału blach narysować ołówkiem po malowaniu, niż zostawiać tak jak jest teraz. Szkoda pracy którą włożyłeś w model do tej pory.
 5. A może w takim surowym malowaniu, przed dostarczeniem do Malezji?
 6. Po prostu rozpuszczalnik odparowuje najszybciej, zwłaszcza te do farb olejnych.
 7. Aż mnie zmotywowałeś, żeby wyciągnąć z szafy swojego napoczętego Canadair'a od Hellera. Co do wnętrza - o ile nie zamierzasz otwierać drzwi kabiny, to daruj sobie - i tak nic nie będzie widać. To samo z tablicą przyrządów. Mój ma już przyklejoną owiewkę, więc wiem jak to będzie ostatecznie wyglądało.
 8. Fixer

  Zakupy... Cz.4

  W końcu udało się upolować, teraz tylko jakie malowanie wybrać?
 9. Robisz inne zdjęcia w trybie manualnym, a nie wiesz jak czas i przesłonę ustawić? Przestaw aparat pokrętłem w tryb A (Aperture Priority): https://www.manualslib.com/manual/470177/Sony-Slt-A58.html?page=92
 10. Jakby ktoś chciał skleić, to jest w 72: https://hlj.com/1-72-scale-f-15j-eagle-jasdf-50th-anniversary-special-paint-hsg00764
 11. Fixer

  Zakupy... Cz.4

  A ja na takie pierdółki dziś w Tigerze natrafiłem, po 3PLN za sztukę:
 12. Fixer

  Zakupy... Cz.4

  A PS SQ skąd i za ile?
 13. Fixer

  Maty modelarskie

  Ja mam na biurku roboczym 3 takie maty, położone obok siebie: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10394935/ Nie ślizgają się i można je czyścić nawet nitro albo acetonem. A do cięcia wystarcza Olfa A4.
 14. Z osobistego doświadczenia odradzam - po pięciu latach niezbyt intensywnego użytkowania zwyczajnie się rozpadł. Dokładnie to część doprowadzająca powietrze, ta "pionowa" poluzowała się i wypadła z "poziomej" (tej w której chodzi iglica) ... Ale akurat z dyszą problemów nigdy nie było.
 15. Model bardzo "poprawny" i starannie wykonany - ja też jednak odradzałbym na przyszłość czarny wash, bo wygląda to trochę kartonowo. No i standardowo polecam rezygnację z Vallejo 🗑️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.