Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About Smokepsv

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Ale nie chodzi o ciężar Twojej pracy ( przerzucasz węgiel?) tylko przed pójściem na policję trzeba wykorzystać inne, prostsze i dostępne metody odzyskania pieniędzy.
 2. Na jaka policje? Wykonaj chargeback na karcie albo anuluj zamowienie i kase zwroca.
 3. Juz okablowane i ustawione.
 4. Ostatecznosc to dętka od traktora
 5. Koszt wyceny znacznie przewyzszy wartosc modeli.
 6. Zlitujcie się i niech Wam do głowy nie przyjdzie mierzyć penisy.
 7. A czy jest jakies miejsce/fragment bez klopotow ze sklejaniem? Bo problemow jest tyle samo co czesc na wypraskach
 8. Jeżeli chcesz nadal kopać się z koniem to bierz cokolwiek. Ale jeżeli nie zajmujesz się zawodowo klejeniem CA to mam wątpliwości że zdołasz wykorzystać całą buteleczkę tego czeskiego. Życia nie starczy.
 9. U mnie w ogóle nie działał, czy to w zakamarkach czy to na płaskiej powierzchni, ani po chwili ani po dłuższym czasie.
 10. To nie jest facebuk. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie warsztatu i dokumentacja zdjęciowa z postępu prac. Można też poszukać innych warsztatów Jaguara i na nich się wzorować.
 11. To jeszcze nic nie znaczy. Albo paczka dojdzie do Twojego urzędu pocztowego i dostaniesz awizo, albo dostaniesz polecony z celnego urzędu pocztowego o przedstawienie wartości Twojej paczki i potem awizo z Twoje urzędu pocztowego ( oczywiście żeby odebrać paczkę będziesz musiał uiścić opłatę)
 12. W takich rekojesciach nie ma numeru 4 chyba ze oryginalny Bard Parker za miliony monet. Sama rekojesc odlac to nie problem ale osadzic w miare rowno w srodku obsadke. Na to wlasnie nie mam pomyslu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.