Jump to content

Smokepsv

Members
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

Reputation

30 Excellent

About Smokepsv

 • Birthday 02/06/1982

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. I ta niezreczna cisza gdy nie wiesz czy tlumaczysz dla 60 czy 16 latka
 2. "One shit" jest dobry na poczatku jak jest nowy. Potem sie kitłasi. Ludzie to zauwazyli i przestali kupowac, wiec najprawdopodobniej w sklepie zalegaja stare zapasy. Ale zawsze znajdzie sie ktos kto nie czyta i sie nie interesuje i sie natnie i kupi stara partie.
 3. Ale nie chodzi o ciężar Twojej pracy ( przerzucasz węgiel?) tylko przed pójściem na policję trzeba wykorzystać inne, prostsze i dostępne metody odzyskania pieniędzy.
 4. Na jaka policje? Wykonaj chargeback na karcie albo anuluj zamowienie i kase zwroca.
 5. Juz okablowane i ustawione.
 6. Ostatecznosc to dętka od traktora
 7. Koszt wyceny znacznie przewyzszy wartosc modeli.
 8. Zlitujcie się i niech Wam do głowy nie przyjdzie mierzyć penisy.
 9. A czy jest jakies miejsce/fragment bez klopotow ze sklejaniem? Bo problemow jest tyle samo co czesc na wypraskach
 10. Jeżeli chcesz nadal kopać się z koniem to bierz cokolwiek. Ale jeżeli nie zajmujesz się zawodowo klejeniem CA to mam wątpliwości że zdołasz wykorzystać całą buteleczkę tego czeskiego. Życia nie starczy.
 11. U mnie w ogóle nie działał, czy to w zakamarkach czy to na płaskiej powierzchni, ani po chwili ani po dłuższym czasie.
 12. To nie jest facebuk. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie warsztatu i dokumentacja zdjęciowa z postępu prac. Można też poszukać innych warsztatów Jaguara i na nich się wzorować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.