Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Smokepsv

 • Birthday 02/06/1982

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Chyba całkiem nieźle płacą Tobie w tym mojehobbi:/
 2. Smokepsv

  Aerograf cz.2

  A opcja najtańsza nie będzie SAL parcel?
 3. Free Flow Powder od Dentsply Sirona nie jest dostępny w Polsce ( nawet w polskim dentsply nie wiedzą o czym rozmawiamy). Ja jako zamiennika używam żywicy Vertex. Czy ma podobne właściwości? I tak i nie. CA nie twardnieje po dodaniu, a wręcz wiązanie się wydłuża i muszę psikać przyspieszaczem. Tworzy na tyle "elastyczną" spoinę czy warstwę, że przy ryciu linii nie wykruszą się.
 4. Ale Dekoralem i Sigma to chyba ściany można malować? I w mieszalnikach to receptura jest na min 5 litrów a najlepiej to na 10 litrów? Chyba że to o inne farby chodzi tych firm.
 5. Cale swoje siły rzucili na tą lubelska placówkę i zabrakło zwykłych listonoszów moje przesyłki przyszły też dopiero teraz a cyrklowałem żeby je mieć miedzy świętami a sylwestrem.
 6. Może pozostałe 108 klawiszy ? 😛
 7. Czy można dodać przycisk "szybki powrót do nagłówka strony" ?. Przy postach z tysiącami zdjęci czasami palec boli od skrolowania.
 8. To nie jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK". To jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK".
 9. To nie jest krzyk. To jest KRZYK. A no tak zapomniałem:/
 10. W takiej sytuacji wchodzi moderator cały w bieli a Ty mu wyjeżdżasz: - Nielisz -Cyców -Niemce a nie to do innej sprawy się tyczy. Ty mu wyjeżdżasz: - scal moje posty i cyk wszystko naprawione.
 11. Pasteur przewraca się w grobie . Ponad sto lat badań nad szczepionkami to nic w porównaniu z 2 artykułami w internecie . Ale to nie miejsce na takie pogadanki.
 12. Może google tłumacz tak przetłumaczył japońską instrukcje
 13. o sorki zapomniałem najważniejszego 1:48
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.