Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Smokepsv

 • Birthday 02/06/1982

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Poczekaj trochę bo jeszcze komuś się coś przypomni.
 2. Pewnie to nie to, a ja się kompletnie nie znam ale posta można nabić. https://www.youtube.com/watch?v=lHqzuxR60b8
 3. Smokepsv

  do usunięcia

  Dział Samoloty i Śmigłowce ->[WARSZTAT]-> Zadajemy pytania dostajemy odpowiedź.
 4. U mnie model na zdjęciach widać.
 5. Angielskojęzyczne kanały mają jeden wielki minus. "Miriady" niepotrzebnych minut gadania przez nos a tym jak otwiera się np pudełko. Dlatego Paul Budzik jest the best krótko zwięźle i na temat a Flory etc odpadają. W ogóle filmy kręcone na żywca bez nawet minimalnie nakreślonego scenariusza są męczące.
 6. Ktoś tu polecał coś takiego??
 7. Chyba całkiem nieźle płacą Tobie w tym mojehobbi:/
 8. Smokepsv

  Aerograf cz.2

  A opcja najtańsza nie będzie SAL parcel?
 9. Free Flow Powder od Dentsply Sirona nie jest dostępny w Polsce ( nawet w polskim dentsply nie wiedzą o czym rozmawiamy). Ja jako zamiennika używam żywicy Vertex. Czy ma podobne właściwości? I tak i nie. CA nie twardnieje po dodaniu, a wręcz wiązanie się wydłuża i muszę psikać przyspieszaczem. Tworzy na tyle "elastyczną" spoinę czy warstwę, że przy ryciu linii nie wykruszą się.
 10. Ale Dekoralem i Sigma to chyba ściany można malować? I w mieszalnikach to receptura jest na min 5 litrów a najlepiej to na 10 litrów? Chyba że to o inne farby chodzi tych firm.
 11. Cale swoje siły rzucili na tą lubelska placówkę i zabrakło zwykłych listonoszów moje przesyłki przyszły też dopiero teraz a cyrklowałem żeby je mieć miedzy świętami a sylwestrem.
 12. Może pozostałe 108 klawiszy ? 😛
 13. Czy można dodać przycisk "szybki powrót do nagłówka strony" ?. Przy postach z tysiącami zdjęci czasami palec boli od skrolowania.
 14. To nie jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK". To jest "To nie jest KRZYK. To jest KRZYK".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.