Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Smokepsv

 • Birthday 02/06/1982

Recent Profile Visitors

514 profile views
 1. To jeszcze nic nie znaczy. Albo paczka dojdzie do Twojego urzędu pocztowego i dostaniesz awizo, albo dostaniesz polecony z celnego urzędu pocztowego o przedstawienie wartości Twojej paczki i potem awizo z Twoje urzędu pocztowego ( oczywiście żeby odebrać paczkę będziesz musiał uiścić opłatę)
 2. W takich rekojesciach nie ma numeru 4 chyba ze oryginalny Bard Parker za miliony monet. Sama rekojesc odlac to nie problem ale osadzic w miare rowno w srodku obsadke. Na to wlasnie nie mam pomyslu
 3. Przecież napisałem że widocznie wszyscy się boją.
 4. Po prostu nie było odważnego żeby poprosić moderatorów o wyebanie tego wątku do Hyde Parku, wiesz z Vintydżowacami się nie zadziera. Lagą można dostać przez łeb.
 5. Tak jak Gunze C od H różni się rodzajem rozpuszczalnika a obie farby są "akrylowe" i MRP Lacquer od MRP water based też się różnią rodzajem rozpuszczalnika a obie farby są "akrylowe". Nie z tym w ogóle nie dyskutowałem, tylko napisałem że w zestawieniu Gunze C i MRP pasuje bardziej LP a nie zwykła Tamka, tak jak do Vallejo pasuje bardziej Acrysion a nie Gunze H.
 6. https://en.wikipedia.org/wiki/Lacquer może używa nazwy Lacquer w znaczeniu jak w artykule z Wiki, ale drzeć o to koszuli nie będę. Wydaje się, że zamiast zdjęcia Tamyia akrylowej powinna być buteleczka LP ( w zestawieniu z gunze C i MRP), a zamiast Gunze H powinno być Acrysion. No tak właśnie mówił, dla Vallejo jest to proces zaczynający się szybko po zetknięciu z powietrzem.
 7. Dlaczego piszesz ze się nie kruszą jak na zdjęciach na FB masz linie poszarpane jakby cięte tępymi nożyczkami ?
 8. Bo jak czegos nie mozna, ale bardzo bardzo sie chce. To wtedy mozna.
 9. Naklej tasme tak mniej wiecej gdzie sie konczy ciemny kolor na dziobie ( z gory i z dolu) przestrzen miedzy tasmami wypelnij miliputem z minimalnym naddatkiem. Jak masz metalowa linijke posluzyc moze ona jak narzedzie do sciagania nadmiaru miliputa. Zostaw do jutra. Obrabiaj pilnikiem nawet takim pelnowymiarowym a nie iglakiem ( albo szerokim kawalkiem twardego materialu z naklejonym papierem sciernym nawet 400). Tasma służyć bedzie jako zabezpieczenie plastiku oraz znak czy juz zebralas odpowiednio duzo materialu. Jak wyprowadzisz linie to mozesz przesmarowac wszystko CA i juz czyms drobniej
 10. Czesc Jakiej szerokosci sa pasy inwazyjne na ogonie? Bo biale ze schematu wynika ze nie maja 18 cali, sa zdecydowanie szersze.
 11. Epoksydowej bo przy wiazaniu nie zmieni objetosci.
 12. Klej CA i nie musisz w każdym podforum zakładać nowego tematu, to nie Facebuk.
 13. Na utyskiwania forumowe na pewno ma, natomiast skoro sklep do tej pory nie zbankrutował to właściciel raczej na swoją firmę nie ma. I modele są super ale nie dla początkującego tylko dla kupującego ( skoro baza kupujących nie maleje ) Ta oczywista oczywistość został już wyartykułowana na pierwszej stronie tego tematu Z tym, że to co skupuje widocznie nie jest byle czym, skoro znajdują się nabywcy. Widocznie te modele są coś warte, a na pewno warte tyle za ile je sprzedaje, bo ludzie je kupują.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.