Jump to content

Piotr_W

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Personal Information

 • Location
  Kalisz
 • Interests
  historia, ratownictwo, pancerka 1/35, dioramy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładnie zrobiony model. Pobrudzony w sam raz. A napisz coś o podstawce. Kupiłeś czy sam robiłeś? Bo też jest bardzo porządnie wykonana.
 2. Poproszę w takim razie o zdjęcie. Uzupełni to moją wiedzę.
 3. Bardzo mi się podoba. Zrobiłeś naprawdę piękną Skodę. Na takie malowanie rzadko kto się rzuca. Zazwyczaj albo wychodzi bardzo słabo albo super (ale tych super widziałem może ze dwa). Jeśli możesz odpowiedzieć to mam kilka pytań: - czy ten piękne preshading coś dał? Ty widzisz model na żywo więc widzisz więcej - samo cieniowanie szarego podkładu bardzo mi się podobało - i pytam po prostu z ciekawości i na przyszłość czy warto się tyle męczyć? Czy cienie faktycznie przebijają przez nałożone później farby? Moim zdaniem na krawędziach jest faktycznie jaśniej ale czy to od preshadingu czy rozjaśn
 4. Gaśnice były malowane w kolorze nadwozia. Żółte lub szare.
 5. Bardzo ładnie pomalowany. Mnie się właśnie taki stopień rozjaśnienia podoba - większy to już byłoby troszkę komiksowo. Brudzenie w sam raz.
 6. Piotr_W

  M3 Stuart

  Też to chciałem napisać. Zieleń w odcieniu rosyjskim (albo aparat przekłamuje) .Ale to nie przeszkadza w tym, że model bardzo ładnie pomalowany i pobrudzony.
 7. Maleństwa! Ale łopaty i inne detale pomalowane mimo, że mają pewnie milimetr Zegarmistrzowska robota.
 8. Piękna diorama i pięknie pomalowany wagon. Gratuluję!
 9. MInął ponad miesiąc a tu dwa komentarze. Praca moim zdaniem na poziomie bardzo wysokim. Bardzo ładnie oddana głębia, przestrzeń i fale na powierzchni. Cały "środek" zrobiony z dokładnością. Ładna ekspresja w "figurce". Tylko nie rozumiem jednego - takie znane forum i tylko dwie wypowiedzi? Na temat byle czołgu każdy potrafi rozmawiać godzinami a jak macie przed sobą naprawdę dobrą pracę to jest totalna cisza. Myślę, że to zniechęca. Autor włożył w to dużo pracy i serca. Szkoda, że nikt tego nie widzi.
 10. Model bardzo ładnie pomalowany. Brudzenie takie w sam raz. Bardzo fajny pomysł z folią na plandekę. Ładnie się układa - widać te wszystkie załamania materiału których nie ma w plastikowym odlewie. Ładne cieniowanie plandeki i kanap. Co prawda ja bym go na pewno bardziej poobijał ale może kierowca bardzo na niego uważał - jeździł tylko w niedzielę do kościoła więc na pewno nie będę się czepiał. Ogólnie super!
 11. Witam. Tutaj były zdjęcia dioramy ale ze względu na zero zainteresowania postanowiłem je usunąć.
 12. Chciałbym tak kiedyś robić modele.... Ja akurat lubię takie mocne rozjaśnienia. Figurki piękne.
 13. Dobrze wyszło. Myślałem, że zrobisz tak typową pomarańczową rdzę jak na tłumikach a wyszedł bardzo ładny stonowany efekt. Bardzo mi się podoba. Tez czekam na poradnik
 14. Dużo fajnych detali. Malowanie takie "artystyczne", lekko przesadzone bo ta zardzewiała beczka musiałaby leżeć w wodzie 20 lat żeby tak wyglądać ale za to robi to bardzo fajny efekt! Ludziki też fajnie wyszły. Podstawka pierwszorzędna. Karabiny może trochę za bardzo posrebrzone. I zastanawia mnie wielkość manierek. One takie duże były? Ogólnie 10/10.
 15. Bardzo ładny. Fajne dodatki. Osobiście - bardziej bym go poobijał. Chociaż ołówkiem delikatnie krawędzie w najbardziej newralgicznych miejscach. Ale może zamysł autora był taki, żeby był taki nie poobijany. I wylot lufy może bym delikatnie przyczernił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.