Jump to content

eLCe

Members
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

eLCe last won the day on January 29

eLCe had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

Personal Information

 • Location
  Jaworzno

Recent Profile Visitors

297 profile views
 1. MiG dostał kalki teraz ładnie się układają po aplikacji płynu. Jutro wash
 2. eLCe

  H&S Ultra i bańki

  Ja mam jedno pytanie... czy aero jest dokładnie wyczyszczony? Miałem podobne kwiatki z moją ultrą jak zapomniałem ją przemyć po malowaniu i za dwa dni wziąłem się ponownie za pracę.
 3. W zasadzie MiG jest przygotowany do położenia lakieru i kalek
 4. Piszesz o lotkach na skrzydłach i stateczniku czy o lewa-prawa bo zgłupiałem. Te w skrzydłach są jeszcze bez kleju.
 5. Zabrałem się za panneling Jak to ładnie wyschnie to będę dalej męczył górę i później przejdę na spód samolotu. Chciałbym, żeby finalnie wyszło coś w tym stylu. ( o ile umiejętności pozwolą ) Poza tym wziąłem się za fotel pilota w F-86. Tutaj jest oryginalny fotel Hasegawy a tutaj Eduardowy żywiczny Jak wyschnie to dostanie resztę elementów (tak to nie koniec:D ) i później pobawię się trochę farbami olejnymi.
 6. Jakiego lakieru używasz ? Mi wyszła chropowata powierzenia jak psiknąłem zbyt delikatnie za mało rozcieńczonym lakierem z za dużej odległości.
 7. eLCe

  Zvezda 1/35 T34

  Ośmielę się stwierdzić, że praktycznie każdy dał ciała z takim czy innym brudzeniem
 8. Super Sabre'a oglądałem. Fajna maszyna w fajnym wykonaniu Sam się przymierzam do niej tylko muszę dorwać jakie fajny zestaw w 1:48. Działaj kolego Z kwestii technicznych to jakich metalizerów używasz i jak przygotowujesz powierzchnię ?
 9. Będzie w standardowym błyszczącym aluminium czy planujesz zrobić jakieś alternatywne malowanie ?
 10. No to Ci będę kibicował. Tym bardziej, że walczę z większym egzemplarzem tego samolotu.
 11. Niemcy to mieli fantazję w budowaniu pojazdów/adaptowaniu wszystkiego co mieli pod ręką.
 12. eLCe

  Zvezda 1/35 T34

  Odnośnie błota: Struktura (faktura) jest dziwna. Twoje błoto wygląda bardzo jednolicie jakbyś zapaprał cześć modelu kolorowym gipsem. W rzeczywistości błoto nie jest jednolitą papką. Cześć jest jaśniejsza, cześć ciemniejsza, na wierzchu jest inne jak pod spodem. Dodatkowo tam gdzie jest starsze i nie ma ciągłego styku z wilgocią to wysycha. W innych miejscach jest mokre. Najlepiej zmyj to błoto i zostaw model całkiem bez niego. Jak bardzo chcesz to ogranicz się do lekkiego kurzu. Poza tym gąski są mocno ubrudzone a góra czyściutka. W kwestiach samej budowy się nie wypowiem bo nie mam planów trzydziestki- czwórki w głowie/przed sobą. Odnośnie modulacji - na moje oko (bardzo subiektywnie) to tak bardzo oszczędnie ją wykonałeś. Natomiast sam model zbudowany jest ładnie i czysto.
 13. Wygląda to to zjawiskowo Panie kolego!!! Z ciekawości zapytam (i ze względu na to, że miał to być eksperyment) czy nie udałoby się/nie byłoby łatwiej osiągnąć podobne efekty kładąc standardowo kamuflaż na podkładzie i robiąc modulację/shadingi i inne wodotryski na kamuflażu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.