Jump to content

artur111bartek

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  KWIDZYN
 1. Witam! Kupię książkę Adama Rejmaka wydawnictwa Kagero : https://allegro.pl/oferta/jagdpanther-adam-rejmak-9277067441 Oczywiście nie za 170 zł jak wyżej. Może być gorszej jakosci.
 2. Witam! Kupię uszkodzone / połamane / popsute modele Heng Long i inne w skali 1/16
 3. Taniej wyjdzie jak kilku kupi.... Jak ktoś robi projekt i będzie fototrawił czy zamawiał , niech napisze.Wyjdzie jemu taniej - zwrócą się koszty materiałów, a i przy zakupie taniej będzie.
 4. Panie, jak polonus to ja w pierwszym rzędzie! I jeszcze dla żony miejsce i dzieciaków.
 5. http://bigtank120.blogspot.com/ ogłoszenie po prawej stronie: " BLASZKI FOTOTRAWIONE - kolega pomoże, opracuje projekt, całkiem niedrogo,... dioramym@wp.pl mail do kolegi producenta :-) "
 6. BTW reakcji z polistyrenem... A co reaguje silnie , żrąco z polistyrenem? Nitro słabo ...chlor nie...kwas siarkowy...? Ale on przechowywany chyba w plastikowych butelkach więc też nie....
 7. Na polonusa zawsze kupuję bilet i kibicuję.
 8. O modelu nie piszę bo nie chcę powtarzać za innymi , a bym musiał. Chcę tylko spytać o Meng-Modela śruby.Po zakupie je trzeba ścinać? Tj odcinać od podstawki , na której są jak się wyjmuje je z woreczka?
 9. Gratuluję dotychczasowej jakości wykonania modelu! Jeju! To już kolejna osoba na forum która po ok 20 latach wraca do modelarstwa.... Uważajcie! We back now!
 10. Piękna praca....i polska pancerka! Gratuluję , podziwiam i czekam z ... cierpliwością.
 11. Za wszystko gratulacje! Ale specjalny szacuneczek za zimmerit! Baaaaja... p.s. Wielki podziw za wykonywanie ustrojstwa z którym KONKRETNIE , walczyli nasi.
 12. No te kółka na fotkach... to naprawdę świetna jakość. Nie dość ,że spiracili ,jak piszesz , to trzeba przyznać ,że zrobili to dobrze.Aż nie mogę się doczekać kadłuba i wieży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.