Jump to content

wprzybylak

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Witkowo/Powidz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę o OA-4 Fujimi, oraz F-2A/B Hasegawy, proszę o informację co do wysyłki i płatności.
 2. Zmywacz Wamodu rozpuszcza wszystkie mi znane farby modelarskie i nie tylko modelarski, przy czym nie zdarzyło mi się uszkodzić elementu pezroczystego
 3. NIe spotkałem się z farbą, ktorej by nie rozpuścił, a przy okazji co jest najważniejsze nie matowi elementów przezroczystych.
 4. Agama robi "autentyki", sprawdż w jadarze.
 5. Model Master ma w ofercie lakier do metalizerów, który nie niszczy efektu, a przy okazji całkowicie zabezpiecza farbę :Model Master 1409 sealer.
 6. Czy można jeszcze się dopisać do listy? Jeśli tak to wstępnie 2 sztuki.
 7. Ten zestaw wykorzystałem do modelu Dragona, jestem zadowolony, nic się nie działo podczas malowania, stoi od kilku miesięcy na półce i nadal się trzyma. Na pojeżdzie wygląda całkiem dobrze, jeśli chodzi o Eduarda- to mam na Panterze i nie zrbił na mnie lepszego wrażenia od Tamki.
 8. Ostatnio pierwszy raz skorzystałem z tych farb w aero, efekt b. dobry, choć w pewnym momencie były farfocle, łatwe do usunięcia. Po zaschnięciu prezentuje się nieżle. Trzeba być czujnym przy barwach- zieleń IAF moim zdaniem stanowczo zbyt ciemna.
 9. tak się składa, że kończę ten sam model w malowaniu pudełkowym i jak małe dziecko uszkodziłem kalki już na modelu, tu rodzi się pytanie, czy jest szansa na to, że miałbyś trzy gwiazdy w żółtych otokach?
 10. Dopiero teraz zadałem sobie trud sprawdzenia kolorów, które podałeś i wszystko jasne- sorry za głupie pytanie.
 11. Szczerze mówiąc nie widziałem ani jednego czołgu w brązach na zdjęciach Grzegorza, nie znalazłem też twojego wątku warsztatowego, możesz podesłać mi link? Być może mam ograniczoną zdolność rozróżniania kolorów, albo mój monitor aż tak przekłamuje, ale wszędzie ciemniejszy kolor jest zielony. Swoją drogą model zrobiony rewelacyjnie, gratulacje!
 12. Mam pytanie co do kolorystyki, w brązach znalazłem zdjęcia, ale w trochę innej konfiguracji wydechu i wyrzutni granatów. Jeśli masz zdjęcia w takim malowaniu i konfiguracji jaka jest w modelu to proszę o linki, poza tym jestem ciekaw jakich kolorów użyłeś do kamuflażu.
 13. Co prawda po fakcie, ale w dziale z narzędziami ręcznymi obok zacisków itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.