Jump to content

Chudziutki

Members
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Świdnica / Wicklow ireland
 • Occupation
  Mechanik obróbki skrawaniem
 1. Mi na przykład rzucił się w oczy ten podłużny prostokąt przy krawędzi spływu charakterystyczny dla wersji f3. Nie wiem jak z resztą bo nie widzę więc jeśli chcesz to samodzielnie musisz porównać z rysunkami.
 2. Główna modyfikacja do wersji F5 polegała na wzmocnieniu konstrukcji skrzydeł. Zewnętrznie różnice widać tylko w przebiegu linii podziału. Z tego co widzę to korzystasz z rysunków z monografii Kagero więc wystarczy jak porównasz je z modelem i będziesz widział co poprawić.
 3. Spód skrzydeł wygląda bardziej jak z wersji F6F-3 niż F-5.
 4. Fajny. Rozumiem, że gwiazdę na prawym skrzydle straciłeś w boju skoro zastąpiłeś ją tą z czerwoną obwódką?
 5. Chwilę później otrzymałem odpowiedź. Zatem zrozumiałem, że nie ma gwarancji ceny. A ja z kolei zrozumiałem to tak, że nie ma jeszcze możliwości składania zamówień czyli ,pozwolę sobie zaszpanować po angielsku- pre-order. No ale cóż... każdy interpretuje informacje na swój sposób więc mogę się mylić.
 6. Fakt, S-Model pokazał kiedyś prototyp modelu we wczesnej fazie prac nad nim ale to było jakieś hmm... 5 lat temu? I od tamtego czasu cisza w temacie, projekt chyba nigdy nie został ukończony i temat chyba umarł. A podstawowa zasada biznesu brzmi kto pierwszy ten lepszy. A poza tym jakość modeli S-Modelu pozostawia wiele do życzenia...
 7. Wpisywałem w wyszukiwarce różne kombinacje Mig-29, MIG-29 mig-29, MiG 29 itp itd i zawsze wyszukiwało mi te same tematy w tej samej kolejności
 8. Moim zdaniem to dobry pomysł z tym, że podawanie numeru katalogowego jest zbędne. Mogłoby to wyglądać tak: nazwa modelu / skala / producent. Bo tytuły w stylu " mój pierwszy raz" albo "Dwa niemieckie kocury" są lekko irytujące i trzeba by w końcu zrobić z tym porządek.
 9. Może kombinujesz coś z surfcerem i różnymi grubościami warstw?
 10. Faktycznie wygląda na jakąś polską konstrukcję. Z tym,że spójrz na przednią część pojazdu i porównaj ze zdjęciem wz.28
 11. W Holandii już sobie takiego B-25 poskładali http://www.network54.com/Forum/47751/message/1296401750/Wingscale+1-32+B25+Mitchell+WIP+....+done! Robi wrażenie.
 12. Może ktoś dysponuje zdjęciami/rysunkami wnętrza czołgu T-60?
 13. A jednak... http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=AC%2012227
 14. Fajnie to wygląda. Mam jedno pytanko- miałeś w swoim egzemplarzu gratisowy klej? Bo w moim pudełku pomimo naklejki oznajmiającej, że takowy powinien być dodany gratis to żadnego kleju tam nie było... czuję się oszukany
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.