Jump to content

Egon

Members
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Mokotów
 • Interests
  Oj wiela.
 • Occupation
  Wolny:):):)
 1. Egon

  Kalki

  Kalki do wydrukowania w PDFe. Kalki do modeli RC ale po odpowiednim przeskalowaniu. http://6mmflyrc.com/
 2. Nudząc się w pracy znalazłem takie o to cudeńko. http://www.primeportal.net/
 3. Nudząc się w pracy znalazłem takie o to cudeńko. http://www.primeportal.net/
 4. Widzę że niektórzy koledzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem prostych zdań,chyba ze wielopłat rozumują przez pryzmat-płat prawy-płat lewy...
 5. Egon

  A6M5c ZERO

  crustian zauważ że oprócz 3 foty reszta to foty sprzętu zdobycznego. Jest sporo fotek Japońskich samolotów w linii z odpadającą farbą płatami ze znaków ale również takich co maja resztki farby kamo a znaki jak najbardziej bez ubytków-wiec zasady nie ma.
 6. Jest to wypisz wymaluj EM-2 kpt. inż. Kazimierza Januszewskiego - mieliśmy zdolnych ludzi od zawsze tylko z wykorzystaniem(opłaceniem itd) zawsze w Tym kraju były problemy już o decydentach-malkontentach(zawsze co zachodnie to lepsiejsze) nie wspomnę.
 7. Na powstańców powinieneś wymieszać parę zestawów-tych partyzantów, angielskich np spadochroniarzy (mają steny ale trzeba ich poobrabiać),ruskich(cześć do przerobienia) i niemców-kilku takich jak są, głowy reszty wykorzystać przy przeróbce pozostałych(francuzów jak by miał któryś z kolegów to jedną dwie głowy)...jest przy tym troszkę pracy ale do zrobienia... Zamiast Panterki pomyśl o wbudowaniu w barykadę Hetzerka Italka ma go w swojej ofercie. http://bp0.blogger.com/_CbwnjooteyI/SBLP_0h9KxI/AAAAAAAAJ1M/DBXzKQVav3c/s400/Barykada.jpg http://www.mojehobby.pl/italeri-7057-jagdpanzer-38-t-hetzer-p-1-1299958.html
 8. Egon

  A6M5c ZERO

  Farba powinna odpadać razem ze znakami... Ale widać japońcy mieli dużo czerwonej farby i często je poprawiali:)
 9. Gdyby komuś brakowało pomysłu to polecam to malowanko
 10. Grzes no właśnie nie dlatego pytałem...
 11. Może cenowo to lepsza opcja... Za model+33 sztuki żywicy+115 części na blaszce za 499 koron. U nas 30parę zyli(50 na stronie producenta) za golasa i obowiązkowo blachy trzeba dokupić.
 12. Czy ktoś widział co mieści to pudło???
 13. Panzer IV Panterki a ten SU-76i nadaje się do tematu podwójnie
 14. Pomysł i realizacja rewelacja. PS. Środki kół Kredensa pomaluj na czarno. Tam była taka namiastka kapsla z czarnego plastiku.
 15. Zapomniałem dodać skala 1:72 żywica Nie wiem ile na allegro ale w sklepie kosztują 39 zyli za 4 figurki... tego samego producenta są jeszcze... 10 Brygada Kawalerii Zmotoryzowanej 1939 4 figurki 1:72 Polska Policja Granatowa 1939 4 figurki 1:72 (z czego 1 to jeniec) Polscy Marynarze 1939 4 figurki 1:72 i Niemiecki Punkt kontrolny 1939(???) 1;72
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.