Jump to content

rercz

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 1. Jeeeee, prawdziwy traktór. Gratulacje.
 2. No, no,fajnie wypłukane kadłuby, linki niczego sobie jedynie peryskopy nienaturalne.
 3. Od niektórych z Was nauczyłem się, że wszystkie uszkodzenia można naprawić. Nie ma straconego modelu tylko brak czasu i chęci. Masz rację "żeby było widoczne....", ale każdy ma inny wzrok, a ja będę wiedział że to tam jest. Pozdrawiam
 4. Witam. Na razie jest to początek prac, a nie efekt końcowy, sam nie jestem w stanie przewidzieć czym się skończy moja koncepcja . Pozdrawiam.
 5. Witam szacowne grono! Prace z różnych względów posuwają się wolno, ale coś mi się udało zrobić, żmudnie gniotę blachy i w związku z tym mam prośbę o pomoc, będą mi potrzebne nitownice, jeśli ktoś ma namiar na sprawdzone to bardzo bym prosił. Oto moja krwawica; Pozdrawiam.
 6. Nie. To wina konstruktorów, tak wynika z planów, jeden silnik był bliżej, a jeden dalej. Co do śrub to jeszcze im daleko do końca, na razie zostały wstępnie oszlifowane, pomalowane też wstępnie i nabite na igły. Pozdrawiam.
 7. Witam szacowne grono! Prace z różnych względów posuwają się wolno, ale coś mi się udało zrobić i już to wrzucam, wyszlifowany pokład; wyszlifowane dno; i roboty przy podwoziu; Pozdrawiam.
 8. Witam. Wykorzystując chwile coś tam uskrobałem. Najpierw wnętrze kokpitu przed zamknięciem: Po pierwszym szlifie i wklejeniu oświetlenia wygląda tak: CDN. Pozdrawiam
 9. Nagrody jak najbardziej zasłużone. Gratulacje
 10. Żeby nie było, że zasypiam gruszki: Żmudna to robota, ale cóż efekt powinien być. Pozdrawiam.
 11. Piękny, bardzo mi się podoba chociaż w rurach nie gustuję. Duży plus za skalę. Gratulacje
 12. Przepięknie przetarty i okopcony, Proszę o więcej zbliżeń. Szkoda tylko że w 48. Gratulacje
 13. Witam. Rozpoczynam nowy projekt i pilnie potrzebuję dokumentacji, w związku z czym bardzo proszę o pomoc. Kupiłem na aukcji kupę złomu, porozdzielałem. W zasadzie tylko kadłub nadaje się po szpachlowaniu do użycia, nadbudówki i cała reszta raczej od podstaw. Chcę zrobić coś takiego: Materiał wstępny to to: Pierwsze prace: Jeszcze raz proszę o pomoc i pozdrawiam.
 14. No nie ta wyrzutnia to już jest arcydzieło,
 15. Wycinaj, wycinaj, gdybyś nie wyciął, byłoby to nie fair wobec reszty modelu, która prezentuje się znakomicie. Poza tym w tej skali modelarz Twojego formatu nie może zostawiać takich uproszczeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.