Jump to content

ups

Members
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 1. Jest bardzo ok. malowanie tego pojazdu to droga przez mękę tym bardziej podziwiam i czekam na więcej. Wiem bo mam ten pojazd złożony i na etapie malowania się zmęczyłem. Na razie mojego kurz pokrył i czeka na lepsze czasy. Ale jak sie tu napatrze na coś fajnego może do niego wrócę. Także trzymam kciuki.
 2. Dziękuję, bardzo mi miło ,że się podoba.
 3. Ja Ci dobrze radzę lub jak uważasz I nie sciemniaj że będziesz ściemniać ,skoro i tak po dalszych zabiegach ściemnieje To se popisałem.
 4. Pięknie ta modulacja wyszła. Nic za bardzo!!! , a w sam raz . Co do filtrów nie dając ich robisz błąd. Zabieg ten wg mnie przynajmniej bardzo fajnie różnicuje poszczególne barwy i pamiętaj , że nie koniecznie musisz go dawać po całości modelu( chyba ,że chcesz scalić obraz) , jak robi to chyba większość , a przynajmniej tak mi się wydaje. Możesz nim pojechać tylko po niektórych powierzchniach czy nawet elementach. Oczywiście wybór należy do Ciebie i niczego nie narzucam , każdy ma tam jakąś swoją wizję. Na obecnym etapie jest pełna profeska , a i zdjęcia bardzo estetyczne i czytelne , choć t
 5. Zestaw AK do modulacji żółtego konkretnie farba 07 rozjaśniana beige vallejo chyba tak to się pisze. Pewne kroki podjęte , żeby to zmienić. Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa.
 6. Nie wykluczone ,że będę na obu. Natomiast na 100% pojawię się w Inowrocławiu.
 7. Bardzo ładna praca. Obicia mi się również podobają. Znając siebie mocniej bym usyfił ale i tak jest bardzo dobrze. Co do ludków to osobiście nie miałbym nic przeciwko , żeby mi tak moje wychodziły.
 8. Takie cuś w ramach konkursu na konkurencyjnym forum pokleiłem. . Z modelu jestem zadowolony może trochę w dolnych partiach za mocno strzelając ze szczoteczki do zębów podziałałem ale mnie efekt zadawala. Mam nadzieję , że również Kolegom przypadnie do gustu. W planach jakaś skromna podstawka jeszcze. Fotki z budowy: Pozdrawiam
 9. Niestety bandaże na kołach, na płycie silnikowej wyglądają......słabo.
 10. ups

  M4

  Ładny ale i tak poczekam sobie na pacyficznego :p
 11. Piękny ronsonek. Biorąc pod uwagę , że to 1:72 jeszcze bardziej mi się podoba. Zimowe malowanie zdecydowanie Ci wyszło. Bambetle też ślicznie maźnięte. Gratuluję
 12. thx a jaki rozmiar użyłeś , bo pogubić się można w wyborze.
 13. Pięknie walorka na bardzo wysokim poziomie ,a do tego czysto. Jęśli malowanie będzie choćby w połowie tak samo dobre , będzie super. Swoją drogą te metalowe rurki których użyłeś to jaki producent?
 14. Bardzo ładnie to wyszło, choć na tego typu pojazdach zupełnie się nie znam. Szczególnie wieża i tylna płyta mi się podobają. Jak przedmówca zauważył fajnie wkomponowałeś pojazd w grunt. Jedyne co chciałbym zasugerować to urozmaicenie zacieków na przedniej płycie. Byłoby ciekawiej jakbyś te zacieki zróżnicował kolorystycznie. Przynajmniej ja to tak widzę. Nie zmienia to jednak bardzo pozytywnego odbioru całości . Pozdrawiam i gratuluję udanego modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.