Jump to content

harkonnen

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Waw/Krk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Potrzebuję jednego pom-pom-a w skali 1:350. Poczwórnego, do brytyjskiego niszczyciela. North Star albo coś na tym poziomie. Płacę przelewem itp.
 2. Koledzy, pomóżcie! Ślęczę nad eskortowcem Ukuru typ A od Pit-Road. Instrukcja podaje szare malowanie bez pokładów z linoleum. Zdzierano je ze względów przeciwpożarowych, czy to błąd producenta? Wdzięczność z góry!
 3. Umiem w internety, ale dzięki. Liczę na czeluści czyjejś szafy.
 4. Cześć. Czy Połtawa 1:350 od Zvezdy to to samo co Sewastopol? Przyjmuję, że jeśli tak, to pasuje Pontos sewastopolski do Połtawy?
 5. Miazga! Piękny model! Nawiązanie do zdjęcia działka z Garbusem, też robi swoje. 10/10!
 6. Widziałem kiedyś w necie genialne połączenie dwóch modeli 1:72 - Dragon Wagon (Academy) i Seehund (ICM). Coś jak tu: http://img.photobucket.com/albums/v722/Panzerserra/M26%20Dragon%20Wagon/DragonWagon119.jpg ale duuużo lepiej.
 7. Akordeon znakomity - pewnie Hohner
 8. Jezus Maria i wszyscy święci! Toż to modelarstwo - jubilerstwo. Gratulacje!
 9. Skoro to malowanie (takiego brzdąca) z ręki, to moje ogromne gratulacje! No i niewiele mniejsza zazdrość...
 10. Tutaj wrak Nashorna (autorstwa Alexa Clarka): http://www.small-scale-armour.co.uk/gallery/Nashorn/index.html Może się przyda...
 11. Model bardzo fajny. Co do zniszczonego zimmeritu, to w przypadku Gruppe Fehrmann przyjęło się robić go właśnie tak. To koniec wojny - brak zasobów, serwisu itd. http://gallery.kitmaker.net/data/21621/F13Tiger36.jpg
 12. Piękna Helka! Pozamiatałeś - gratulacje!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.