Jump to content

PiotrekM

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Bardzo ładne malowanie. Czy stożek osłony radaru i szachownica nie powinny być w tym samym szarym kolorze?
 2. To nie była ironia ani tym bardziej wzburzenie. Poważnie się zastanawiałem czy mogę wziąć modele z zeszłego roku i nawet szukałem takiego punktu w regulaminie. Nie masz za co przepraszać, to sędziowie powinni ewentualnie pamiętać czy model był już wcześniej wyróżniony. Coś mi tak właśnie świtało, że to nie model juniora. Dzięki za wyjaśnienie
 3. Czy ten śmigłowiec nie był już wyróżniony w zeszłym roku? Myślałem, że wyróżnionych rok wcześniej modeli nie można wystawiać drugi raz i dlatego swoich modeli nie brałem. Czy się mylę? Jak to teraz jest na zawodach?
 4. Wg mnie wygląda bardzo fajnie. Ciekawe jaka cena.
 5. Oczywiście, że nie. A gdzieś tak napisałem? Nie wiem czy to pytanie czy żart, jeśli żart to jakoś mało śmieszny. Jeśli pytanie to odsyłam do wikipedii. Ja tylko poprosiłem o fotkę tak utytłanej na brązowo maszyny ale już to odwołuję bo widzę, że mogę liczyć jedynie na złośliwe uwagi.
 6. Może i są(były) tak utytłane płatowce ale zdjęcia które zamieścili koledzy powyżej takiego czegoś nie przedstawiają. Nie piszę tego złośliwie, sam chętnie bym zobaczył taki zabrązowiały płatowiec, a jeszcze chętniej bym zobaczył na płatowcu brązową rdzę.
 7. A co tam miało rdzewieć? Sklejka, płótno? Tam elementów stalowych było jak na lekarstwo, poszycie to duraluminium, a ono jeśli rdzewieje to na szaro. Model jest ładny, efektowny, starannie wykonany ale mało rzeczywisty zwłaszcza śmigło.
 8. Bardzo ładny bunkier, jeden z lepszych jakie widziałem. Nie bardzo podoba mi się, że ta lufa mu tak mocno opadła ale nie uznaję tego za błąd bo na zdjęciach oryginałów jest różnie.
 9. Bardzo proszę o podzielenie się zdjęciami z muzeum. Nie chodzi mi o żaden konkretny samolot. Tylko takie ogólne spojrzenie na ekspozycję.
 10. Ja to bez złośliwości napisałem i nie konkretnie do kogoś. Fajnie, że ktoś jeszcze wpadł na ten pomysł. Ciekawe czy Hobbyboss jeszcze jakąś wersję wypuści np. ratowniczą albo rolniczą.
 11. Jak parę stron wcześniej pisałem o wirniku intechu to się śmialiście, ja go sobie trochę porzeźbiłem i wygląda przyzwoicie, a na pewno lepiej niż to coś z zestawu hobbybossa. Szczerze to jakoś wątpię, że QB albo Pavla wypuści w najbliższym czasie poprawiony wirnik ale mam nadzieję, że się mylę.
 12. Z mistercraft/intech możesz sobie pobrać wirnik, ew. podwozie i kalki i przełożyć do hobbybosa.
 13. Oby rzeczywiście były lepsze bo model interesujący.
 14. Jest to przepakowany zestaw KP, nic specjalnego ale tragedii nie ma. Nie miałem ochoty go kleić ale konkurs mnie zmobilizował. Myślę, że da się z tego zestawu zrobić coś przyzwoitego nawet prosto z pudła. Malowanie prawdopodobnie będzie to pudełkowe, zdjęcie poniżej pochodzi z TBiU.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.