Jump to content

janekzukosa

Members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Tomcat Alley

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Uściślę - model w skali 1/48 Zdjęcia przy świetle dziennym. Pozdrawiam
 2. Witam, Przedstawiam model F/A-18 F Super Hornet w najnowszych barwach dywizjonu VFA - 103 Jolly Rogers. Stan : 30 Styczeń 2013 r. W tym roku " Czaszki" obchodzą swoje 70 lecie istnienia . Sam model to Hasegawa wzbogacona o AGM-154 Jsow oraz pylon pod GBU-39 od Skunkmodels . Farby Gunze ,oleje,pastele, pasy zrobione ze sreberek po fajkach. Kalkomanie made by PepsiAdam. Miłego odbioru. Pozdrawiam
 3. Kolor bazowy to FS36118.Zdjęcia przy użyciu telefonu i lampy skutecznie rozświetlają model przez co wydaje się on być dużo jaśniejszy.F-15 o konstrukcji całkowicie metalowej z elementami tytanu zaciekawił mnie pod względem zużycia tego ostatniego na płatowcu bowiem wpada on w kolor zielonkawo - rdzawawo - szarawy i taki właśnie kolor próbowałem uzyskać. Marcinej - dziękuję za zwrócenie uwagi o elementach na koncowkach skrzydeł - już poprawione. Co do opinii o sprzedaży/cenie i dlaczego Xsiński by go nie kupił jest wg.mnie nie na miejscu-to nie ten dział modelworku - od tego są "kwiatki z allegro"...jednakowoż opinia ta "ustawia" model w stosunku do odbiorcy jakby był wysoce nieudany/niepoprawny itp. Mimo wszystko dziękuję za urlopowe komentarze.
 4. Przedstawiam model F - 15 Strike Eagle od Hasy w skali 1:48 wraz z podstawką.Malowany farbami Gunze , w sumie 5 odcieni szarości dobieranych na oko z bazy - zależało mi na wypłowieniach,nieujednoliceniu poszycia,każdy panel ma inne zabarwienie - zdjęcia tego w całości nie pokazują - na stanie brak aparatu a obecne wykonane są telefonem. Waloryzowanie własnym sumptem oprócz niektórych elementów kokpitu i rbfek. Pokrowiec na wiatrochron zrobiony z palców od rękawiczki pani kosmetyczki.Inwencja własna to również elementy płyty lotniska i bibeloty tam się znajdujące. Pozdrawiam By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us By [url=http://profile.imageshack.us
 5. Po każdej burzy wychodzi słońce - i wierzę głęboko , że wszystko będzie dobrze - brzmi to co napisałem jak słowa piosenki ale mogę ją nucić codziennie gdyby to przyniosło jakieś korzyści dla Ciebie Spokojnie - my poczekamy na Kocura ale szczerze to bardziej czekam aż napiszesz , że jest OK! Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia !
 6. Piękna maszyna i piękna praca ! Szacunek GIUSEPPE !
 7. Gratuluję pięknego modelu!
 8. Za samą podstawkę bym Ci polał ;)
 9. Cholera miałem je w garści nie tak dawno temu , sugerowałem się " okładką " na której nie ma wspomnianego malowania .Ale widać dałem ciała
 10. Gratuluję ładnej Suki:) Merytorycznie się nie wypowiem,bo to nie moja działka , natomiast jak na pierwszy model po 6 leniej przerwie to wygląda całkiem całkiem Fakt - kalkomanie to tragedia - sam robiłem tego Chińczyka - na rynku jest pełno kalek do tego modelu i nie biją po kieszeni - mogłeś zainwestować w takowe.Podoba mi się zmęczenie poszycia. Stojak pod samolot sam robiłeś?
 11. janekzukosa

  Ukraiński Su-27

  Dziękuję ! Kalki zamówione
 12. janekzukosa

  Ukraiński Su-27

  Rizzi proszę zdradz ile kosztowała owa kalka i skąd ją zamówiłeś . U mnie czeka już od dłuższego czasu Su 27 UB - tylko dlatego ,że nie mam kalek do Ukraińca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.