Jump to content

n_lukasz

Members
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Marklissa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czas odgrzać kotleta.Po tylu latach jakiś postęp. Częściowo poskładany na sucho. Układ jezdny to porażka.
 2. Zdjęcie z neta może się przyda
 3. Zapowiedź GPM-u. Nyska w skalach 1/72 , H0 oraz TT. Od poniedziałku powinny pojawić się w sprzedaży.
 4. Cześć wstawiam nowość w 1/72 GPM może ktoś pokusi się o dodanie do swojej kolekcji WP. Kuter KH-200 wraz z przyczepą transportową. https://sklep.gpm.pl/3d-druk/modele/kuter-kh-200-z-przyczepa-1/72-3d-druk-zestaw-do-zlozenia-kolor-szary
 5. Łańcuszki z legenda do merkavy powinienem mieć, raczej ich chyba nie wykorzystam.
 6. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Wygląda na ten sam. Szczur na wieży oraz tylnych drzwiach.Numery rej zasłonięte(zamalowane) oraz znak priorytetu drogowego.Opony wszystkie jednakowe.
 7. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Dzięki za odzew,wcale nie ułatwiłeś mi zadania. Będę musiał zakupić micheliny do zestawu.
 8. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Pomoże ktoś zidentyfikować tego Rośka? Jest to (był) Rosiek z 17WBZ z misji w Afganistanie. Jeśli się nie mylę posiada opancerzenie Rafaela , antenę BFT (lub podstawa anteny), na wieży, tylnych drzwiach ma namalowanego szczura z podpisem RATS. Co do opon nie jestem pewien. Zdj zapożyczone z książki "Dziennik Dowódcy Rosomaka" - Jacka Dutkiewicza
 9. Ponad 2k z model z takimi babolami? Nie dziękuje. foty z rosyjskiego forum Ślady łączenia form przesunięcia Tak na szybko
 10. Wiem,że trochę późno ale może Ci się przyda. Zdj z muzeum w Drzonowie.
 11. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Może to coś Ci pomoże.
 12. Trumpek zapowiadał BTM-a 3 na podwoziu ciągnika AT-T. Także BAT to tylko kwestia czasu. Może dołączy do niego też MDK-2M na tym samym podwoziu. http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=248239 . Może skuszą się i wypuszczą jego mniejszego brata AT-L, który dostępny był tylko z żywicy w skali 1/72.
 13. Model świetnie wykonany. Może tylko dla mnie się to rzuciło w oczy ale wózek z pociskami powinien chyba być bardziej zagłębiony w grunt, pociski swoje ważyły. Teraz wygląda jakby "opierał" się na trawie.
 14. Niestety ta wersja nie jeździła w Wietnamie. Te służyły m.in w Arabii Saudyjskiej oraz w Indonezji bądź Filipinach (nie jestem pewny, musiałbym sprawdzić). W Wietnamie służyły wcześniejsze wersje uzbrojone w półcalówki i to przeważnie w MP.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.