Jump to content

n_lukasz

Members
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Marklissa
 1. Łańcuszki z legenda do merkavy powinienem mieć, raczej ich chyba nie wykorzystam.
 2. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Wygląda na ten sam. Szczur na wieży oraz tylnych drzwiach.Numery rej zasłonięte(zamalowane) oraz znak priorytetu drogowego.Opony wszystkie jednakowe.
 3. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Dzięki za odzew,wcale nie ułatwiłeś mi zadania. Będę musiał zakupić micheliny do zestawu.
 4. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Pomoże ktoś zidentyfikować tego Rośka? Jest to (był) Rosiek z 17WBZ z misji w Afganistanie. Jeśli się nie mylę posiada opancerzenie Rafaela , antenę BFT (lub podstawa anteny), na wieży, tylnych drzwiach ma namalowanego szczura z podpisem RATS. Co do opon nie jestem pewien. Zdj zapożyczone z książki "Dziennik Dowódcy Rosomaka" - Jacka Dutkiewicza
 5. Ponad 2k z model z takimi babolami? Nie dziękuje. foty z rosyjskiego forum Ślady łączenia form przesunięcia Tak na szybko
 6. Wiem,że trochę późno ale może Ci się przyda. Zdj z muzeum w Drzonowie.
 7. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Może to coś Ci pomoże.
 8. Trumpek zapowiadał BTM-a 3 na podwoziu ciągnika AT-T. Także BAT to tylko kwestia czasu. Może dołączy do niego też MDK-2M na tym samym podwoziu. http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=248239 . Może skuszą się i wypuszczą jego mniejszego brata AT-L, który dostępny był tylko z żywicy w skali 1/72.
 9. Model świetnie wykonany. Może tylko dla mnie się to rzuciło w oczy ale wózek z pociskami powinien chyba być bardziej zagłębiony w grunt, pociski swoje ważyły. Teraz wygląda jakby "opierał" się na trawie.
 10. Niestety ta wersja nie jeździła w Wietnamie. Te służyły m.in w Arabii Saudyjskiej oraz w Indonezji bądź Filipinach (nie jestem pewny, musiałbym sprawdzić). W Wietnamie służyły wcześniejsze wersje uzbrojone w półcalówki i to przeważnie w MP.
 11. Nawet fajnie wygląda tak styrany. Jednak zapomniałeś zaszpachlować otworów na haki do mocowania liny na boku kadłuba przy kanistrze, na podstawie kanistra z tyłu, boku kadłuba oraz chyba zostawiłeś szew na km-ie sprzężonym z działkiem. Mogłeś popracować nad rurami wydechowymi z tyłu przy żaluzjach.Ja się męcze dalej ze swoimi może teraz uda mi się podgonić.
 12. Główny front robót przy modyfikacji wnętrza zakończony. Teraz skupiam się na dorabianiu brakujących elementów. Część hydrauliki zamontowana, jeszcze kilka elementów i będę się brał za ich podłącznie.
 13. Mam bodaj że Stara 266 skrzyniowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.