Jump to content

n_lukasz

Members
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by n_lukasz

 1. Łańcuszki z legenda do merkavy powinienem mieć, raczej ich chyba nie wykorzystam.
 2. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Wygląda na ten sam. Szczur na wieży oraz tylnych drzwiach.Numery rej zasłonięte(zamalowane) oraz znak priorytetu drogowego.Opony wszystkie jednakowe.
 3. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Dzięki za odzew,wcale nie ułatwiłeś mi zadania. Będę musiał zakupić micheliny do zestawu.
 4. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Pomoże ktoś zidentyfikować tego Rośka? Jest to (był) Rosiek z 17WBZ z misji w Afganistanie. Jeśli się nie mylę posiada opancerzenie Rafaela , antenę BFT (lub podstawa anteny), na wieży, tylnych drzwiach ma namalowanego szczura z podpisem RATS. Co do opon nie jestem pewien. Zdj zapożyczone z książki "Dziennik Dowódcy Rosomaka" - Jacka Dutkiewicza
 5. Ponad 2k z model z takimi babolami? Nie dziękuje. foty z rosyjskiego forum Ślady łączenia form przesunięcia Tak na szybko
 6. Wiem,że trochę późno ale może Ci się przyda. Zdj z muzeum w Drzonowie.
 7. n_lukasz

  KTO Rosomak

  Może to coś Ci pomoże.
 8. Trumpek zapowiadał BTM-a 3 na podwoziu ciągnika AT-T. Także BAT to tylko kwestia czasu. Może dołączy do niego też MDK-2M na tym samym podwoziu. http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=248239 . Może skuszą się i wypuszczą jego mniejszego brata AT-L, który dostępny był tylko z żywicy w skali 1/72.
 9. Model świetnie wykonany. Może tylko dla mnie się to rzuciło w oczy ale wózek z pociskami powinien chyba być bardziej zagłębiony w grunt, pociski swoje ważyły. Teraz wygląda jakby "opierał" się na trawie.
 10. Niestety ta wersja nie jeździła w Wietnamie. Te służyły m.in w Arabii Saudyjskiej oraz w Indonezji bądź Filipinach (nie jestem pewny, musiałbym sprawdzić). W Wietnamie służyły wcześniejsze wersje uzbrojone w półcalówki i to przeważnie w MP.
 11. Nawet fajnie wygląda tak styrany. Jednak zapomniałeś zaszpachlować otworów na haki do mocowania liny na boku kadłuba przy kanistrze, na podstawie kanistra z tyłu, boku kadłuba oraz chyba zostawiłeś szew na km-ie sprzężonym z działkiem. Mogłeś popracować nad rurami wydechowymi z tyłu przy żaluzjach.Ja się męcze dalej ze swoimi może teraz uda mi się podgonić.
 12. Główny front robót przy modyfikacji wnętrza zakończony. Teraz skupiam się na dorabianiu brakujących elementów. Część hydrauliki zamontowana, jeszcze kilka elementów i będę się brał za ich podłącznie.
 13. Mam bodaj że Stara 266 skrzyniowego.
 14. Mała aktualizacja wnętrza 706. Poprawione nadkola,przegroda silnika dołożona blacha ryflowana na podłogę, półka pod radiostację. Po szpachlowany tu i ówdzie. Jeszcze wymaga korekt.Dorobienia drzwiczek do przedziału silnikowego, doklejenia śrubek.Na razie tylko tyle. Mecar gun za podkładowany i czeka na farby do camo.
 15. Odbiegając lekko od tematu. Lufę też będziesz wymieniał w swoim Rośku na metalową? Mój czeka jeszcze na dodatki :(
 16. Jako że 1,5 syn nie daję się zbytnio zbliżyć do warsztatu jedno zdj na szybko kolejnej wersji V-100 robione tel. jako że aparat zabrała żona. LAV-150 90mm mecar gun. Położony podkład i w zasadzie gotowy do malowania. Model tu i ówdzie został wcześniej po szpachlowany.Teraz pozostało oczekiwanie na zamówione farby oraz linkę oraz km M60 zamiast zestawowego FN MAG-a.W modelu wymieniona część uchwytów na metalowe, doszła aluminiowa lufa oraz przerobiony wizjer kierowcy i dołożona druciana osłona. Co do tytułowej M706 utknąłem na poprawianiu wnętrza kadłuba bo to co hb dał mija się z rzeczywistością.
 17. Liny do rośka z eureki już są dostępne.
 18. Małe pytanko. Wieża w rośku OSS-D od ibg jest skopana czy blaszkowa lepiej będzie wyglądała?
 19. Próbowałeś pigment wymieszać z white spirit? Z tego co widzę to są różne odcienie pigmentów jeden Ci nie wystarczy.
 20. Zobacze co mam ale może być ciężko z kolorem do cywilnych.
 21. Jakiego gunziaka potrzebujesz, może będę miał coś.
 22. Jestem od wrażeniem wygląda jak prawdziwy 1:1. Choć do końca te wycieki ze skrzyni mnie nie przekonują.Na poziomych powierzchniach jest ok lecz już na pionowych nie za bardzo, ale i tak podziwiam Twą pracę.
 23. Będą gdzieś dostępne Twoje konwersje do rośków? Jeśli nie sprawi Ci kłopotu byłbym chętny na kpl Michelinów z ugięciem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.