Jump to content

sjr

Members
 • Posts

  329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sjr last won the day on April 28 2019

sjr had the most liked content!

Reputation

51 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostukałem cały, próbowałem też rozszerzyć dziurę. Efekt przed i po na zdjęciach. Nigdzie więcej nie znalazłem bąbli pod warstwa farby
 2. Nie wiedziałem gdzie umieścić pytanie więc stwierdziłem że podłączę się do tego wątku, Posiadam kompresor as186. Po kilki latach użytkowania w zbiorniku pojawiła się mała dziurka + ślad po wycieku wody (rdzawy zaciek) Korzystać nadal można ale bardzo często zaczął się włączać co jest bardzo denerwujące. Pytanie do znawców tematu - jak najlepiej wykonać naprawę? Rozwiercić i zaspawać ? Czy może szukać nowego zbiornika? Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Ja na razie nie bardzo mam co zamówić, magazynek pełny
 4. Wrzuć sobie w Google frazę "empty paint marker" wg. mnie chyba najlepszy sposób na malowanie "jelitek"
 5. Rozłożyć na czynniki pierwsze i wyczyścić, jaki to aerograf?
 6. Możliwość jest dużo, najszybciej chyba wkleić rozciągnięta ramkę a później zaszpachlować. Ewentualnie hips lub jak nie masz możesz probowac przyciąć cienki pasek ze starej karty do bankomatu.
 7. Wyczyść porządnie oszklenie z kurzu, przyłóż na sucho, przyłap punktowo taśmą a później praktycznie suchym pędzelkiem od Tamiya extra-Thin Cement dotknij na łączeniu. Kleje tak od zawsze i wychodzi bardzo dobrze. Ważne żeby żeby nie mieć na pędzelku za dużo kleju - jeżeli za bardzo się rozleje może polecieć wzdłuż taśmy a wtedy będzie po oszkleniu
 8. Ja ostatnio używam rozciągniętej ramki, ładnie w razie zbyt małego naciągu można dociągnąć zgaszona zapałka lub kadzidłem.
 9. Nie wiem czy dobrze widzę ale mam wrażenie, że na ogonie masz odkurz od żółtego koloru. Brudzenia jako tako nie widzę ale wash wyszedł spoko.
 10. Nie wiem czy to tylko kwestia niekorzystnego zdjęcia ale mam wrażenie że model jest dosłownie "zalany" farbą. Wygląda na strasznie grubą powłokę lakierniczą
 11. Bez szpachli, pytanie czy dasz radę dobrze wkleić okienka teraz po złączeniu połówek kadłuba?
 12. Kalki z tego modelu będziesz używał? Mam model 04669 i zastanawiam się czy malowanie solo turk nie jest ciekawsze
 13. Sprawdz xf-24 jeżeli masz, to z tego co widze odpowiednik rlm-66
 14. Dlatego polecam podstawowe blaszki do wnętrza
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.