Jump to content

sjr

Members
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sjr last won the day on April 28 2019

sjr had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, na izopropanolu. Niestety zalanie tym domowym x-20a nic nie dało. Poszła w tych ściereczka do polerowania i jakos mniej lub więcej udało to sie ogarnąć. Przerzuciłem się z powrotem na LT i problem zniknął
 2. Zastanawiam się czy psikanie teraz rozcieńczalnikiem nie spowoduje rozmycia ostrych krawędzi, lub rozmycia ołówka którym wstępnie została naniesiona linia wody. LT wiem że powinien rozwiązać sprawę ale niemiłosiernie stąd decyzja przesiadki na domowego x-20a.
 3. Odgrzeje kotleta, czy kolega miał podobne ślady do tych: Nie wiem czemu dodało mi zdjęcia pod postem, farba to mieszanka xf-2 z xf-66. Maluję na ciśnieniu 15psi i proporcjach 40%-60%. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby cześć farby zeszła razem z taśmą. Zauważyłem też że po przeciągnięciu po ciemnym szarym część pigmentu zostaje na palcu pomimo że farba schła ponad 24h od malowania. Czyżby słaby thinner i za szybko odparowuje?
 4. Mogę oddać całą butelkę Sido za przysłowiowe piwo. Zalega mi gdzieś w piwnicy
 5. diody do jednego przewodu, jest sklejone opoksydem, pozniej pomalowane farba i na koncu w ramach asekuracji złapane krzyżakowo szarą włóczką.
 6. jeszczeli ma byc 100% szczelne przed kurzem trzeba dokupić szczotki:
 7. Spawane na zimno - klej epoksydowy
 8. Mam do sprzedania swoją witrynę Ikea detolf po przeróbkach. - 7 szklanych półek - Oświetlenie Led Cena jaka mnie interesuje to 500 PLN Na terenie Warszawy i okolic jestem w stanie zapewnić transport w cenie 20-30 PLN.
 9. https://www.mojehobby.pl/products/Bf-109G-tropical-dust-filter-EDUARD.html
 10. Ostatnio załatwiałem Hasegawa przez niemieckiego dystrybutora - Faller'a Też mogę polecić, 3 tygodnie czekania i otrzymałem nowa ramkę z prawidłową owiewka
 11. ja tez chętny na zestaw
 12. Kalki to była droga przez mękę, moczone w roztworze acetonu nawet nie chciały się ugiąć.... nic lepszego nie byłem w stanie z nich już wyciągnąć Wiatrochron wklejony poprawnie, sprawdzałem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.