Jump to content

michukosa

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Koszalin
 1. W ostatni weekend strasznie ,,napaliłem się'' na figurki ,,Hordes/Warmachine''. Problem tkwi w tym, że producent ( Privater Press) ma swoją własną linię farbek P3, a nigdzie nie mogę znaleźć przeliczników tychże farbek na Vallejo Game Color. Wybrałem armię Skorne. Może komuś udało się dopasować farbki? Prosiłbym o wysyłanie odpowiedzi na PW. Pozdrawiam.
 2. Zakupiłem USS New Jersey z Tamiyi. Będzie to mój pierwszy okręt, zrobię go w wersji pudełkowej, chociaż dokładnie nie wiem czy model jest w wersji z II WŚ czy też teraźniejszej ( muzealnej ). Ew. rozważam zakup luf Aber'a.
 3. Witam serdecznie! Zamierzam kupić taki oto okręt http://www.hobbysta.pl/amerykanski-pancernik-bb62-new-jersey-p-9448.html Co sądzicie odnośnie jakości modelu? Pozdrawiam.
 4. Zamierzam kupić ten model, jednakże najpierw chciałbym zdobyć kilka informacji odnośnie jakości wyprasek. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał na warsztacie ten oto model? http://www.mojehobby.pl/products/U.S.-NAVY-BATTLESHIP-USS-MISSOURI.html Pozdrawiam.
 5. Sam się przymierzam od jakiegoś czasu do Pattona ( M60 lub M48/47 ). Kibicuję i czekam na kolejne etapy.
 6. Z bratem główkujemy jak stworzyć taki oto efekt na silniku Boeinga 747-8. Chodzi o to takie niebieskie?. http://3.bp.blogspot.com/-SndmuPDvgtI/TvUoWiLqOdI/AAAAAAAAHKo/1GChcEKlTGM/s1600/boeing_747-8_engine.jpg Może ktoś wie? Jeżeli tak to prosiłbym o napisanie na PW. Pozdrawiam.
 7. Piękna... Jednakże jest jeden drobny element , który powinieneś poprawić. Na 3 zdjęciu można zauważyć, że tablice rejestracyjne są niedokładnie wycięte. ;) Pozdrawiam.
 8. Wiem, zdaję sobie sprawę. Podglądałem Twój warsztat na bieżąco i brakowało mi tego duperelka. Nie mam pojęcia gdzie mógł się zawieruszyć. ;/
 9. Ok. Postaram się coś podziałać pomimo tego, że mam naprawdę nędzny aparat. ;)
 10. Pudełkowa wersja. Nic nie dodawałem.
 11. Witam! Chciałem być pierwszy, ale jeden z użytkowników mnie uprzedził z zaprezentowaniem tetki. Jest to mój 5 model w skali 1:35. Zapraszam do oglądania.
 12. Po czołgach ( na warsztacie T-90 ), samolotach ( na warsztacie A400M, prace zawieszone z powodu braku jednej z farbek ), postanowiłem spróbować pojazdów cywilnych. A oto pojazd na który się zdecydowałem. Ukochana Corvette ZR-1. http://www.mojehobby.pl/products/Chevrolett-Corvette-ZR-01.html
 13. Mistrzostwo świata! Naprawdę piękny...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.