Jump to content

Pires

Members
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pires last won the day on December 9 2018

Pires had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Racibórz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulacje za wytrwałość, ale brudzenie szybowców nie ma sensu, zawsze szybowiec po locie był dokładnie myty. Wiadro i szmata to był rytuał po locie.
 2. Pires

  FT-17 KMT

  Sztafaż genialny i model też, z przyjemnością się ogląda.
 3. Pires

  PZL Ł-2, 1:72

  wygląda super 👍
 4. Chyba masz nierówno wychylone stery wysokości, no i ta powierzchnia modelu nie wygląda za dobrze, może trzeba było przeszlifować kadłub i przeryć linie, ogólnie wygląda to źle.
 5. Trzeba było umyć ręce jak go robiłeś, strasznie upaprany 😉
 6. Masz krzywo naniesone swastyki na obu stronach ogona. Poza tym bardzo ładny model, choć wg. mnie zbyt wybrudzony. Myślę, że życie Jaskółki w tym okresie było b. krótkie, nie zdążyła się tak uwalić.
 7. Pierścień jest Townenda, a nie Towenda.
 8. Model ładny, choc rzeczywiście za brudny. Kiedyś myślałem, że te nowe polskie F-16 są czyste, ale po wizytach w Łasku czy na Krzesinach zobaczyłem, że ślady eksploatacji są jednak wyraźnie widoczne, ale jednak nie tak jak u Ciebie. A przy okazji pisze się cockpit. Wesołych Świąt dla wszystkich 😃
 9. Xman, super Ci wyszedł ten model, na szczęście nie wybrudziłeś go tak, jak teraz wymaga "moda" wśród niektórych modelarzy.
 10. Pires

  PZL Ł-2, 1:72

  cała robota super, ale te szwy w tej skali są chyba przewymiarowane, ja bym z nich zrezygnował.
 11. Odnoszę wrażenie, że odwrotnie wkleiłeś drążki sterowania, górna część powinna być wygięta w kierunku pilotów. Poza tym uważaj na przednią szybkę, bo pękła mi w ręku (ale Dora Wings raz dwa przysłała drugą ) i nie za bardzo pasuje, trzeba trochę popodpiłowywać.
 12. Pires

  PZL Ł-2, 1:72

  Chyba masz za duże wychylenia lotek na skrzydle.
 13. Patrzę na te wklejone przez Ciebie zdjęcia i chyba jednak masz rację. Rzeczywiście stat. poziomy wyraźnie się odcina.
 14. Mnie się wydaje, że statecznik poziomy ze sterem wysokości też powinny być w kolorze skrzydeł, płaszczyzny poziome są raczej w tym samym kolorze, a przyglądając się zdjęciom ogon jest raczej w jednolitej barwie, uwzględniając cień rzecz jasna. Ale to moja interpretacja, nie roszczę sobie praw do prawdy na wyłączność. Ja robię Bellancę w takim malowaniu. Trzeba też pamiętać, że kolektor wydechowy powinien być srebrny, nie czerwony.
 15. Dodał byś jakiegoś ludzia, model by trochę ożył.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.