Jump to content

Pires

Members
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pires last won the day on October 9

Pires had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Racibórz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szacun dla oblatywacza tego czegoś 😉
 2. rób zdjęcia z dłuższą ogniskową, bo taki szeroki kąt zniekształca bryłę samolotu.
 3. Pisałem swego czasu do AH, czy jest możliwość odkupienia od nich chociaż projektu 3D, ale jak to AH odpowiedzi nie dostałem.
 4. Noo...piękny, super zróżnicowana powierzchnia "srebrna" i nie przesadzony "brudzing". Gratulacje, przyjemnie się ogląda.
 5. Ostatnio, podczas relacji na temat ogromnego pożaru lasów, szalejącego na Gran Canarii, widać było Sokoły gaszące ogień. I jeszcze ładna fotka z wysp.
 6. HASA używała chyba ponad 10 egzemplarzy Sokołów w różnych ratowniczych i pożarniczych malowaniach, jest pole do popisu dla producentów kalek, mam nadzieję, że ktoś podejmie ten hiszpański wątek.
 7. Gratulacje za wytrwałość, ale brudzenie szybowców nie ma sensu, zawsze szybowiec po locie był dokładnie myty. Wiadro i szmata to był rytuał po locie.
 8. Pires

  FT-17 KMT

  Sztafaż genialny i model też, z przyjemnością się ogląda.
 9. Pires

  PZL Ł-2, 1:72

  wygląda super 👍
 10. Chyba masz nierówno wychylone stery wysokości, no i ta powierzchnia modelu nie wygląda za dobrze, może trzeba było przeszlifować kadłub i przeryć linie, ogólnie wygląda to źle.
 11. Trzeba było umyć ręce jak go robiłeś, strasznie upaprany 😉
 12. Masz krzywo naniesone swastyki na obu stronach ogona. Poza tym bardzo ładny model, choć wg. mnie zbyt wybrudzony. Myślę, że życie Jaskółki w tym okresie było b. krótkie, nie zdążyła się tak uwalić.
 13. Pierścień jest Townenda, a nie Towenda.
 14. Model ładny, choc rzeczywiście za brudny. Kiedyś myślałem, że te nowe polskie F-16 są czyste, ale po wizytach w Łasku czy na Krzesinach zobaczyłem, że ślady eksploatacji są jednak wyraźnie widoczne, ale jednak nie tak jak u Ciebie. A przy okazji pisze się cockpit. Wesołych Świąt dla wszystkich 😃
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.