Jump to content

Piotr A

Members
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo
 1. No, ok. Próbowali, Sorki.
 2. Taka ciekawostka, znaleziona na YouTube. Ciekawe, jak się sprawdzi w walce. Dla przypomnienia, Separatyści już wcześniej uruchomili IS-3.
 3. Tak na szybko pytanie. Czy można odtłuścić model denaturatem?
 4. Piotr A

  Lim-2/MiG-15

  Odgrzeje temat. Mam pytanie, widział ktoś jakieś zdjęcia MIGa-15 lotnictwa ZSRR o numerze taktycznym 384 (z tą błyskawicą na stateczniku)? Podobno stacjonował w Chinach w 1951 roku, i przynajmniej kilka firm robi kalki z tym malowaniem. Ogólnie ciekawi mnie też, czy naprawdę istniało takie malowanie. Coś takiego: http://www.mojehobby.pl/products/MiG-15bis-Fagot-1287066.html
 5. A czemu? W każdym modelu (pudełku) masz taką instrukcje malowań i składania.
 6. Na pierwszej stronie nawet są, np: http://www.mojehobby.pl/products/Papier-scierny-1200.html http://www.mojehobby.pl/products/Papier-scierny-2000.html
 7. Co Twoim zdaniem w nich jest nie tak? Banny-postaram się o poprawę ;) Jakieś niebieskie elementy na nich widać, oraz wydają się trochę szpiczaste.
 8. Modelik ładnie się prezentuje, jednak widać ślady łączenia. Widać jeszcze dziwne ślady na stateczniku poziomym na niebieskim tle. Coś te kółka też niechlujnie zrobione.
 9. Nareszcie jakaś ciekawa wersja. Ciekawi mnie jak tam będzie z kalkami?
 10. Piotr A

  MiG-21

  Czyli to może być jakaś podpucha Dzięki.
 11. Witam foty coś nie działają, a z tym Apachem to życzę powodzenia.Też mam ten model i ciężko kadłub spasować. Przynajmniej u mnie tak było.
 12. Piotr A

  MiG-21

  Witam. http://allegro.pl/zegarek-z-samolotu-mig-21-i2760943316.html Teraz takie pytanie, bo nie jestem specem od Mig-21 gdzie to się znajduję?
 13. Czy ten płyn dobry jest pod kalki? http://www.mojehobby.pl/products/Mark-Fit.html
 14. http://www.mojehobby.pl/products/ANTONOV-124-RUSLAN.html Już w Polsce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.