Jump to content

księżak

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódzkie
 1. Kolega bazylms ma rację. Dół modelu wygląda jak kąpany w oliwie, ale model fajny.
 2. Model bardzo mi się podoba ,ale kolory jak dla mnie trochę zbyt ciemne .
 3. O, tych farbek to trochę było. Malowałem farbą Humbrola ,Model Master i jakimiś farbami akrylowymi z plastycznego. Głównie musiałem mieszać bo nie miałem takich kolorów jakie chciałem. Przy następnym modelu postaram się założyć warsztat żeby na bieżąco móc poprawić swoje pomyłki. Dzięki za informacje o malowaniu pędzlem na pewno je wykorzysta przy następnym modelu.
 4. Położę jeszcze matowy lakier to może powierzchnia się trochę wyrówna .
 5. Witam . Zrobiłem lepsze zdjęcia . Wiem ,że model nie jest idealny ,ale i tak zrobiłem duże postępy w porównaniu z modelami z tamtego roku ,więc proszę nie oceniać mnie zbyt surowo . Zaznaczyłem miejsce ,gdzie brakuje jednego haka ,który się gdzieś zapodział podczas sklejania . I pozostałe zdjęcia: Mam zadzieję ,że te zdjęcia wystarczą.
 6. Postaram się wrzucić lepsze zdjęcia jutro wieczorem ,albo w weekend. Te są rzeczywiście niewyraźne. Modelu tego nie widziałem na prawie żadnym innym forum, więc nie miałem z czego brać przykładu.
 7. Nie. Malowałem pędzelkiem bo nie mam aero.
 8. Witam. Jestem nowy na forum i nie mam doświadczenia w sklejaniu modeli. Chciałbym wam zaprezentować model ,który dostałem na gwiazdkę. Model nie jest jeszcze pokryty matowym lakierem ,więc może się trochę świecić . Jest to model wozu zwiadowczego renault UE w skali 1:35 firmy Mirage Hobby . Nie umiem jeszcze brudzić modeli ,więc bałem się za to zabierać. W moim mieście nie ma sklepu modelarskiego ,więc zawsze mam problemy z zaopatrzeniem . I pudełko: Zdjęcia zrobione telefonem ,więc mogą być złej jakości. W modelu brakuje jednego z przednich haków ,który zapodział sie przy skleja
 9. Ciekawy model. Sam jestem fanem Gwiezdnych Wojen i będę się przyglądał. Czy w modelu będzie jakiś pilot?Trzymam za ciebie kciuki. Niech moc będzie z tobą!
 10. Mnie by się nie chciało czegoś takiego sklejać. Za dużo roboty.
 11. Świetnie sklejony i pomalowany model. Jestem pełen podziwu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.