Jump to content

kalisz76

Members
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rumia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Też go kiedyś zrobiłem. Pomimo negatywnych opinii samego zastawu ja go dobrze wspominam. Dodatkowo od siebie wydrapałem linie podziałowe usterzenia poziomego, wypukłości wygładziłem. Hej.
 2. Cześć. Kupię w cenie niższej niż sklepowa model jak w tytule. Może być tylko plastik (overtrees). Hej.
 3. Cześć. Poproszę cały pakiet Airesa z Masterem do F-14 oraz PKL F/A-18, F-14, Su-22, Su-24, Su-27.
 4. Cześć. Poszukuję bomb AB-100 wraz z kompletnymi belkami nośnymi, które Hobby Boss daje wraz z innym uzbrojeniem do modeli Su-17 1:48. Interesują mnie co najmniej dwie belki w całości obwieszone winogronami, tj (1 belka + 6 bomb) x 2/4. Jeżeli ktoś robił model i zostały mu w/w elementy byłbym wdzięczny za odsprzedanie. Pozdrawiam. GK
 5. Cześć. Jak zwykle świetne wykonanie do czego już się przyzwyczaiłem i nie ma się co rozpisywać, że w każdym aspekcie pełna profeska. Jaka jest wysokość trawki, którą użyłeś do podstawki?
 6. Ile byś chciał za przesyłkę? Może bym się skusił na MiG-21.
 7. Mało kto podwiesza "winogrona". Wyglądają epicko.
 8. Cześć. Dostałem od Marka cynk, że miesza się zestawowe H46 z H25. Link do tematu, w którym o tym mowa: http://aeroscale.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=172972 . Pomyliłeś się w opisie czy wyszło też dobrze z mieszania H45 i H25?
 9. Świetny model, dbałość o każdy szczegół. Gratulacje !!!
 10. Witajcie. Wypust Revell/Hesegawa wzmocniony blaszką od Edka. Kabina i okolice wymagają nakładu dodatkowych robót szpachlarsko-lakierniczych, montaż pozostałych elementów znośny. Niesamowicie ciężkie skrzydła mają niestety tendencje do siadania. Za błędy, których nie uniknąłem odpowiadam tylko i wyłącznie ja. Miłego odbioru: created by picasa2html.com
 11. Z powodu napiętego grafiku muszę pojawić się z modelami już w piątek. W jakich godzinach mogę to zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.