Jump to content

kalisz76

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rumia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Odkupię kompletne belki wielozamkowe wraz z bombami FAB-100 pochodzące z zestawów jak w tytule.
 2. Cześć. Też go kiedyś zrobiłem. Pomimo negatywnych opinii samego zastawu ja go dobrze wspominam. Dodatkowo od siebie wydrapałem linie podziałowe usterzenia poziomego, wypukłości wygładziłem. Hej.
 3. Cześć. Kupię w cenie niższej niż sklepowa model jak w tytule. Może być tylko plastik (overtrees). Hej.
 4. Cześć. Poproszę cały pakiet Airesa z Masterem do F-14 oraz PKL F/A-18, F-14, Su-22, Su-24, Su-27.
 5. Cześć. Poszukuję bomb AB-100 wraz z kompletnymi belkami nośnymi, które Hobby Boss daje wraz z innym uzbrojeniem do modeli Su-17 1:48. Interesują mnie co najmniej dwie belki w całości obwieszone winogronami, tj (1 belka + 6 bomb) x 2/4. Jeżeli ktoś robił model i zostały mu w/w elementy byłbym wdzięczny za odsprzedanie. Pozdrawiam. GK
 6. Cześć. Jak zwykle świetne wykonanie do czego już się przyzwyczaiłem i nie ma się co rozpisywać, że w każdym aspekcie pełna profeska. Jaka jest wysokość trawki, którą użyłeś do podstawki?
 7. Ile byś chciał za przesyłkę? Może bym się skusił na MiG-21.
 8. Mało kto podwiesza "winogrona". Wyglądają epicko.
 9. Cześć. Dostałem od Marka cynk, że miesza się zestawowe H46 z H25. Link do tematu, w którym o tym mowa: http://aeroscale.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=172972 . Pomyliłeś się w opisie czy wyszło też dobrze z mieszania H45 i H25?
 10. Świetny model, dbałość o każdy szczegół. Gratulacje !!!
 11. Witajcie. Wypust Revell/Hesegawa wzmocniony blaszką od Edka. Kabina i okolice wymagają nakładu dodatkowych robót szpachlarsko-lakierniczych, montaż pozostałych elementów znośny. Niesamowicie ciężkie skrzydła mają niestety tendencje do siadania. Za błędy, których nie uniknąłem odpowiadam tylko i wyłącznie ja. Miłego odbioru: created by picasa2html.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.