Jump to content

kalisz76

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rumia
 1. Cześć. Jak zwykle świetne wykonanie do czego już się przyzwyczaiłem i nie ma się co rozpisywać, że w każdym aspekcie pełna profeska. Jaka jest wysokość trawki, którą użyłeś do podstawki?
 2. Ile byś chciał za przesyłkę? Może bym się skusił na MiG-21.
 3. Mało kto podwiesza "winogrona". Wyglądają epicko.
 4. Cześć. Dostałem od Marka cynk, że miesza się zestawowe H46 z H25. Link do tematu, w którym o tym mowa: http://aeroscale.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=172972 . Pomyliłeś się w opisie czy wyszło też dobrze z mieszania H45 i H25?
 5. Świetny model, dbałość o każdy szczegół. Gratulacje !!!
 6. Witajcie. Wypust Revell/Hesegawa wzmocniony blaszką od Edka. Kabina i okolice wymagają nakładu dodatkowych robót szpachlarsko-lakierniczych, montaż pozostałych elementów znośny. Niesamowicie ciężkie skrzydła mają niestety tendencje do siadania. Za błędy, których nie uniknąłem odpowiadam tylko i wyłącznie ja. Miłego odbioru: created by picasa2html.com
 7. Z powodu napiętego grafiku muszę pojawić się z modelami już w piątek. W jakich godzinach mogę to zrobić?
 8. Dzięki. Generalnie idę w ten sam deseń z tą różnicą, że siedzenia mam tapicerowane brązowym materiałem/skórą i tablicę w kolorze wnętrza kabiny. Nie będę tego zmieniał.
 9. Podoba się bardzo. Czy mógłbyś wrzucić fotki wnętrza kabiny. Dłubie przy takim w 1:32 i mam więcej pytań niż odpowiedzi.
 10. A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu? Kalisz, napisz coś więcej bo w myślach nie czytam, co masz na myśli odnośnie uzbrojenia, polskie MiGi 29 nie przenoszą takich rakiet na wyposażeniu? Nie przenoszą kombinacji trzech rakiet. Jedynie 2x R-27 + 4x R-73 lub 2x R-27 + 4x R-60. Ale to mogło się zmienić bo chyba wycofano któreś rakiety, szczegółów nie pamiętam. Piszę to dlatego, bo Mikele między innymi tak mnie właśnie skomentował : viewtopic.php?f=64&t=48310
 11. A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.