Jump to content

kalisz76

Members
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kalisz76

 1. Cześć. Też go kiedyś zrobiłem. Pomimo negatywnych opinii samego zastawu ja go dobrze wspominam. Dodatkowo od siebie wydrapałem linie podziałowe usterzenia poziomego, wypukłości wygładziłem. Hej.
 2. Cześć. Kupię w cenie niższej niż sklepowa model jak w tytule. Może być tylko plastik (overtrees). Hej.
 3. Cześć. Poproszę cały pakiet Airesa z Masterem do F-14 oraz PKL F/A-18, F-14, Su-22, Su-24, Su-27.
 4. Cześć. Poszukuję bomb AB-100 wraz z kompletnymi belkami nośnymi, które Hobby Boss daje wraz z innym uzbrojeniem do modeli Su-17 1:48. Interesują mnie co najmniej dwie belki w całości obwieszone winogronami, tj (1 belka + 6 bomb) x 2/4. Jeżeli ktoś robił model i zostały mu w/w elementy byłbym wdzięczny za odsprzedanie. Pozdrawiam. GK
 5. Cześć. Jak zwykle świetne wykonanie do czego już się przyzwyczaiłem i nie ma się co rozpisywać, że w każdym aspekcie pełna profeska. Jaka jest wysokość trawki, którą użyłeś do podstawki?
 6. Ile byś chciał za przesyłkę? Może bym się skusił na MiG-21.
 7. Mało kto podwiesza "winogrona". Wyglądają epicko.
 8. Cześć. Dostałem od Marka cynk, że miesza się zestawowe H46 z H25. Link do tematu, w którym o tym mowa: http://aeroscale.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=172972 . Pomyliłeś się w opisie czy wyszło też dobrze z mieszania H45 i H25?
 9. Świetny model, dbałość o każdy szczegół. Gratulacje !!!
 10. Witajcie. Wypust Revell/Hesegawa wzmocniony blaszką od Edka. Kabina i okolice wymagają nakładu dodatkowych robót szpachlarsko-lakierniczych, montaż pozostałych elementów znośny. Niesamowicie ciężkie skrzydła mają niestety tendencje do siadania. Za błędy, których nie uniknąłem odpowiadam tylko i wyłącznie ja. Miłego odbioru: created by picasa2html.com
 11. Z powodu napiętego grafiku muszę pojawić się z modelami już w piątek. W jakich godzinach mogę to zrobić?
 12. Dzięki. Generalnie idę w ten sam deseń z tą różnicą, że siedzenia mam tapicerowane brązowym materiałem/skórą i tablicę w kolorze wnętrza kabiny. Nie będę tego zmieniał.
 13. Podoba się bardzo. Czy mógłbyś wrzucić fotki wnętrza kabiny. Dłubie przy takim w 1:32 i mam więcej pytań niż odpowiedzi.
 14. A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu? Kalisz, napisz coś więcej bo w myślach nie czytam, co masz na myśli odnośnie uzbrojenia, polskie MiGi 29 nie przenoszą takich rakiet na wyposażeniu? Nie przenoszą kombinacji trzech rakiet. Jedynie 2x R-27 + 4x R-73 lub 2x R-27 + 4x R-60. Ale to mogło się zmienić bo chyba wycofano któreś rakiety, szczegółów nie pamiętam. Piszę to dlatego, bo Mikele między innymi tak mnie właśnie skomentował : viewtopic.php?f=64&t=48310
 15. A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?
 16. Kawał dobrej roboty, podoba się bardzo.
 17. Witajcie. Też jestem chętny na takie spotkania z naciskiem na Gdynię, ale oczywiście żadnym innym miejscem nie pogardzę. Do KOMPAS-a zajrzę. Pozdrawiam modelarzy.
 18. Świetny. Zawsze podobała mi się ta maszyna. Jeśli nie w tym, to na pewno w następnym wcieleniu też sobie go pokleję i pomaluję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.