Jump to content

Obalacz panzermitów

Members
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Janów Lubelski
 1. Świetne malowanie, jedno z najlepszych jakie widziałem ostatnio.
 2. Jak sobie poradziles ze spasowaniem kadluba?
 3. Ni huhu nie podobny do oryginału, sporo za gruby.
 4. Trwały, ale zdarzają się problemy ze stosunkowo trudno usuwalnym nalotem (miękka szczotka na dremelu pomaga), no i śmierdzi jak cholera. Jak budżet puści, to sugeruję kupić płyn.
 5. Hmm, nic nie mówią słowa "brass" i "photoetch"? Nawet ten obrazek ni huhu? To jest patyna do blach, nie do gąsienic.
 6. Jak go stać na porządny sprzęt, którego, przy dobrej konserwacji, nie będzie musiał wymieniać przez długie lata, to czemu mu polecasz uproszczony model?
 7. U mnie powiększa po kliknięciu "Oznacz działy jako przeczytane"
 8. Na myciu modeli detergentem można się nieźle przejechać, bo jak nie spłuczesz dokładnie modelu, to farba (u mnie Gunze C) spływa jak malowana, zdecydowanie szybciej niż z powierzchni zabrudzonej paluchami. Jak już musisz mieć model odtłuszczony a nie tylko umyty to spróbuj denaturatu albo izopropanolu. A malowanie którymikolwiek Vallejo bez podkładu i to jeszcze na blachach to prosta droga do kupna dobrego podkładu i malowania modelu od zera.
 9. Słyszysz Jarek? Zdjęcia i rysunki swoje, ale Pan Artur uważa, że osłona silnika była więc była, a Ty swoimi materiałami sobie możesz tyłek podetrzeć...
 10. Jak wyżej, ale spawy to jednak polecam z masy robić, a nie blaszkowe.
 11. Bo przy maskowaniu taśmą trzeba umieć malować, cienkie, praktycznie suche warstwy, wtedy się nic nie zalewa. Co do farb, to polecam Tamiye.
 12. Bo tam właściwie nic strasznego nie ma, ale autor sam przyznaje, że nie bardzo się zna na temacie. Podejrzewam, że dużo więcej błędów byś znalazł na rosyjskim forum. O ile w temacie T-90 Meng bije Trumpetera, to ja osobiście wolę poczekać na T-80U Trampka niż kupić Xacta - szczególnie, że model do tanich nie należy. Myślę, że na tym możemy skończyć śmiecenie chłopakom ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.