Jump to content

Matee

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Tarnobrzeg/Sandomierz
 • Interests
  Lotnictwo,modelarstwo
 1. Po długiej przerwie - He111 P-2 1:72 od airfixa. Podkład na oszkleniu przepłynął pod maski i przy zdrapywaniu szybki trochę się porysowały. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 2. Chyba taki sam jak w twoim. Mam problem, bo kupiłem z ciekawości zestaw farb od hataki do niego, który jak się okazało zawierał starą formułe (farba prawie nie leciała, a jak już coś po ogromnym rozcieńczeniu przeszło przez dyszę od aero to krycie bylo okropne), więc napisałem do obsługi klienta, żeby wysłali mi nową formułę. Paczka doszła, przetestowałem "nowe" farby na aero i tak samo jak wcześniej. I teraz utknąłem z 2 zestawami od hataki i kupionymi na wakacjach pactrami do 109-ki. Czy istnieje jakiś sposób, żeby farby hataka stały sięzdatne do użycia?
 3. Niezły. Robię ten sam. Jakiej firmy farb użyłeś?
 4. Świetny model! Trudno odróżnić od oryginału. Czy to przypadkiem nie on wystąpił w 90 wydaniu Mini Repliki?
 5. Ok, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie: W domu mam taki rozcienczalnik:http://mrhobby.pl/mr-aqueous-hobby-color-thinner-110-ml.html Nada się on do czegoś?
 6. Dobra, w takim razie biorę ultrę+zbiornik. I tu mam pytanie: lepiej jest używać valejjo air czy gunze i rozcienczalnik?
 7. Nadal nie wiem co wybrać. Jestem bardziej skłonny do kupienia ultry, bo jest tańsza i częściej słyszę o firmie H&S, ale też słyszałem, że ma bardzo mały zbiorniczek (2ml), a dysza (0,2mm) lubi się zacinać. Badger ma większą dyszę (0,4mm), którą raczej nie pomaluję szczegółów. I tutaj znowu się pytam, który wybrać?
 8. Mam tutaj pytanie: jaki z tych aerografów bardziej opłaca się kupić? http://www.mojehobby.pl/products/Ultra.html czy http://www.mojehobby.pl/products/Badger-G105.html Albo jakiś inny do 400zł
 9. Piękny model! Obserwowałem budowę od początku.
 10. Dobra, ta moja "efka" na razie jest zrobiona paskudnie, ale może jeszcze coś wywalczę. Jest to zestaw kinetica w 1:72. Pełna nazwa modelu: F 16 blk 52+. Z dodatków użyję: - zbiorniki cft arma hobby, - kalki do wersji z tiger meet 2014. Zdjęcia: A tyle zrobiłem: Dół jest jeszcze do przeszlifowania. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 11. Projekt grupowy jeszcze aktualny? Jeżeli tak, to ją mam lekko napoczętą f-16 blk52
 12. Widziałem na żywo w Stalowej Woli. Jakie to małe i jakie to dokładnie zrobione! Piękny model.
 13. Miałem okazję go zobaczyć na Sikorskim w Stalowej Woli, prawdziwe cudo!
 14. Melduję sie z konkursu! Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 15. Tak samo jak Aztec byłem rok temu i będę teraz. Czekam na sobotę. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.