Jump to content

sfjontkofski

Members
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Świdnica
 1. Bardzo ładne, subtelne malowanie. Jakiego aerografu i farb używasz?
 2. Jestem pod wrażeniem, ale nie tylko modeli. Normalnie jak ktoś przychodzi i wrzuca beznadziejne zdjęcia, to wyjaśnienie mu choćby podstaw fotografowania prac graniczy z cudem; najczęściej nadal wrzucają paździerz, a potem się obrażają i uciekają. A kolega umie uczyć się na błędach i jest otwarty na krytykę, czego efektem jest ogromny przeskok jakościowy fotografii. Szanuję bardzo!
 3. Mikołaju, jeśli wolno zadać pytanie, z czego dokładnie robiłeś te wózki na silnik itd? Tzn. użyłeś jakichś gotowych profili czy wycinałeś "beleczki" z HIPSu? Jeśli tak, to jak udało Ci się uzyskać takie równe?
 4. Mam dwa pytania: czym trasujesz linie podziału i czym przyklejasz folię aluminiową do plastiku?
 5. Tip top i miód. Użyłem może grama szpachli do wlotu powietrza, poza tym wszystko pasuje jak klocki. Wypraski przepiękne. Może tu będzie widać więcej?
 6. A już wiem co się stało, włożyłem go na wcisk bo pasował dobrze i się trochę przesunał do przodu Wystarczyło docisnąć. Ale za duży nie jest / nie powinien być, bo to zestawowy, tylko z dorobionymi pasami i przewodami. Ze zdjęciami właśnie nie wiem co się dzieje, kiedyś mi wychodziły jakoś lepsze, a robiłem dokładnie tak samo...
 7. Słynny z niesamowitej jakości i ceny zestaw Tamiya. Prosto z pudła poza fotelem, bo był goły i dorobiłem cośtam.
 8. A dziękuję. Chyba pociekło, będę musiał poprawić. Wcześniej nawet nie zauważyłem. ;)
 9. Tzn? Antena w FW po otwarciu owiewki odginała się w łuk. Trochę z tym przesadziłem. ;)
 10. Takiego foka popełniłem. Wszystko malowane od masek własnoręcznie robionych.
 11. Kalki z tego zestawu, skądinąd bardzo poza tym fajnego, są nie do ruszenia: słabej jakości i kompletnie nie leżą w skali, nawet biorąc pod uwagę to, że w pierwszych miesiącach wojny oznaczenia Spitfire'ów były dużo większe niż później. Nie ma się czym przejmować.
 12. Ja sobie wymiatam na gitarze elektrycznej. ;) Poza tym bardzo interesuję się literaturą, z uwagi na zamiłowania i kierunek studiów (polonistyka), więc czytam mnóstwo najróżniejszych rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.