Jump to content

smialus

Members
 • Content Count

  1,107
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by smialus

 1. Tutaj zerknij, masz wszystko czego potrzebujesz:
 2. Już lepiej, ale jeszcze sporo brakuje:
 3. Model wylądował, jeszcze raz przepraszam za zamieszanie i lekkie ciśnienie.
 4. A czasami Begemot nie ma tych malowań co chcecie.
 5. Zapewne belki do podwieszeń są, ale to najmniejszy problem gorzej z kabiną...
 6. Dokładnie, Słotnica i Burzykowo to były miejsca zamieszkania kadry. Sorbcji na pewno nie przenosiły. Patrząc po zdjęciach to są nowsze wersje UB, a takie u "nas" nie stały.
 7. No można powiedzieć że się wspieramy w wypatrywaniu różnych niedoróbek. Jeszcze jeden szczegół, odnośnie dyszy, jest dwukolorowa, część spodnia jest jaśniejsza pierścienie są w dwóch innych kolorach. Przy czym wylotowy ma przepalenia niebieskie.
 8. Kolor wyszedł przyzwoity. Zieleń ciut za ciemna, ale to może być wina zdjęć. Plamy kamuflażu trochę się rozjeżdżają... Jedna brzechwa stabilizująca pod spodem nie odkleiła się czasami??
 9. R-27 to czyste SF. Te samoloty nie przenosiły tych rakiet. Zbiorniki przy tej konfiguracji mało prawdopodobne. Ogólnie całkiem przyjemnie wyszedł.
 10. No i dzień dobry Hataka. Skąd oni biorą te kolory... Ja swojego malowałem, Humbrol 155 jako główny, zieleń Humbrol 117, czarny (jaki masz) oraz brąz to była Pactra Panzer Rot Brown. Może coś pokombinujesz i znajdziesz odpowiedniki, a są bo mam odpowiedniki farby z innych firm, ale to dopiero mogę poszperać jak będę w domu.
 11. Jest fajnie. A nierównymi liniami się nie przejmuj, czy w rzeczywistości od linijki się brudzi, nie. I to jest farba z zestawu? Weź pod OCP zeszlifuj nadlew bo czegoś takiego w rzeczywistości niema.
 12. Po prostu trzeba uważać. Coś co masz naostrzone fabrycznie, nie uzyskasz ostrząc samemu. Węglika nie musisz ostrzyć. I to jest przewagą, no ale coś za coś.
 13. Panowie on jest wykonany z węglika, a węglik jest kruchy...
 14. To powinno być rozcięte na trzy części 😉
 15. Pod silnikiem w osi kadłuba.
 16. Elegancko Płetwa stabilizująca jest podzielona na trzy sekcje, a widzę że masz jednolitą.
 17. Jak kolega nie będzie chciał, biorę.
 18. Od razu jest inaczej. W blokadach amputuj ta blachę przed sama konstrukcja. Instrukcja pokazuje że te blaszki powinny być pod kołem, ale z praktycznego punktu widzenia jakim cudem technik je wciśnie pod koła...
 19. R-3 powinny być białe. Na instrukcję bierz poprawkę, w Internecie jest mada zdjęć tych rakiet.
 20. Plus za walkę. Ale malowanie powiem szczerze no nie bardzo. Ale z tego co widziałem to problem tkwi w podkładzie, widać źle położony podkład. Pigment powinien być "gładki", a w Twoim przypadku widać gradację i to psuje cały odbiór modelu.
 21. Co do polkolistych elementów na skrzydle, nie jestem pewny czy to są anteny do ILS (wspomagajace) co do szmaty, możesz to zrobić z chusteczki zamoczonej w wikolu, taśma teflonowa też się nada, papier japoński podobno też. Używałem chusteczki oraz teflonu. Co do płatowca, na stojance tylko złożone, start rozłożone. Wodzidło trzeba trochę zmodyfikować, dodać miedzy innymi olinowanie stalowe. Ale to drobne modyfikacje. Fajnie Ci idzie, ja muszę w końcu siąść do szparki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.